مدیرعامل شركت ملی پست ایران:

مركز مكانیزه هوشمند پست تبریز راه اندازی می شود

مركز مكانیزه هوشمند پست تبریز راه اندازی می شود

آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به اینکه امروز پست به سکوی تجارت الکترونیک تبدیل گشته است، اضافه کرد: جهت استفاده از ظرفیت پست در این عرصه، مرکز مکانیزه هوشمند پست تبریز پس از شهرهای تهران و اصفهان راه اندازی می شود.


رمضانعلی سبحانی فر در دیدار استاندار آذربایجان شرقی با وی، با قدردانی از حمایت های استاندار از مجموعه پست، خواهان استفاده بیشتر از ظرفیت پست برای شکوفا کردن استعدادهای بالقوه آذربایجان و تبریز در عرصه های اقتصادی و تجاری شد.
وی از تقویت ناوگان بین شهری پست آگاهی داد و اظهار داشت: هم اکنون روزانه بیش از دو هزار تن مرسولات پستی در سطح کشور جابه جا می شود و برای تسریع در ارسال مرسولات، نخستین خط مستقیم پستی بین تبریز و زنجان ایجاد می شود.
سبحانی فر با اشاره به اینکه پشتیبانی از تولید در شرکت پست متبلور است، اضافه کرد: بخش قابل توجهی از تولیدات داخلی امروز بوسیله آنلاین خرید و فروش می شود و شرکت پست دراین زمینه تفاهم نامه های مختلفی همچون با معاونت زنان ریاست جمهوری و وزارت میراث فرهنگی امضا نموده است.
وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی آذربایجان شرقی و همین طور جایگاه این استان در حوزه تولید، خواهان استفاده از ظرفیت شرکت پست در توسعه تجارت آنلاین در استان و احیای پست زمینی با کشورهای همسایه شد.
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران همین طور اجرای طرح GNAF را زمینه ساز حل خیلی از مشکلات کشور دانست و اظهار داشت: این طرح یک طرح قانونی و الزامی است و انتظار داریم که شهرداران در اجرای آن همکاری بیشتری با شرکت پست داشته باشند.
وی همین طور خواهان واگذاری خدمات نیابتی دستگاه های اجرائی به شرکت پست شد و اظهار داشت: استفاده از این ظرفیت که می تواند سبب حذف مراجعات فیزیکی مردم و کاهش فساد اداری می شود، در کلانشهرها مغفول مانده و باید مورد توجه قرار گیرد.1400/03/01
21:56:27
0.0 / 5
479
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
الف دانلود