قدردانی از ایرانسل جهت راه اندازی سایت های استراتژیك در همدان

قدردانی از ایرانسل جهت راه اندازی سایت های استراتژیك در همدان

وزیرارتباطات با تشکر از ایرانسل اظهار داشت: هرچند حجم کار محول شده به ایرانسل در همدان به اندازه‌ی اپراتور دیگر نبود؛ اما کارهای سخت بر دوش ایرانسل بود که یک نمونه‌ی آن، سایت پیچیده‌ی روستای چشمه علی است.


به گزارش الف دانلود به نقل از مهر، مهندس محمدجواد آذری جهرمی که بامداد امروز شنبه، اول خرداد ماه ۱۴۰۰، در آیین بهره برداری و افتتاح طرح ها و پروژه های ارتباطات روستایی استان همدان، در محل استانداری این استان سخن می گفت، از ایرانسل برای انجام «تلاش ویژه و کارهای خستگی ناپذیر» و توسعه‌ی «سایت های استراتژیک» و «تلاش زیاد» در «زمان کم» و ایجاد دسترسی روستاییان استان همدان به اینترنت پرسرعت همراه، تشکر کرد. وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: از ایرانسل تشکر می کنم که تلاش ویژه و کارهای خستگی ناپذیر را انجام دادند و سایت های استراتژیک را توسعه دادند و زمان کم داشتند و تلاش زیادی کردند. آذری جهرمی اضافه کرد: هرچند بر مبنای برنامه ریزی کلی و تقسیم انجام شده، حجم کار محول شده به ایرانسل در توسعه‌ی ارتباطات روستایی استان همدان، به اندازه‌ی اپراتور دیگر نبود؛ اما کارهای سخت بر دوش ایرانسل بود که یک نمونه‌ی آن، این سایت پیچیده بود که در روستای چشمه علی راه اندازی شد. در این مراسم که مهندس حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهندس سید سعید شاهرخی استاندار همدان، حجت الاسلام احد آزادیخواه رئیس مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی، مهندس مهرداد ترابیان مجری توسعه‌ی ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس مجتبی ساکی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان و شماری از مدیران و فعالان ارتباطی استان هم به صورت حضوری و آنلاین حضور داشتند، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، طی ارتباط تصویری آنلاین با نماینده‌ی ایرانسل مستقر در روستای «چشمه علی» شهرستان اسدآباد همدان، سایت ارتباطی این روستا را به نمایندگی از سایر سایت های ارتباطی روستایی ایرانسل در همدان افتتاح نمود.
در این ارتباط آنلاین، با حضور مهندس سعید کتابی فرماندار اسدآباد و مدیران منطقه ای ایرانسل، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بعد از استماع گزارشی از دستاوردها و روند توسعه‌ی ارتباطات روستایی و محرومیت زدایی ارتباطی در منطقه، سایت ارتباطی روستای «چشمه علی» را به نمایندگی از سایر سایت های ارتباطی روستایی ایرانسل در استان همدان افتتاح نمود و این روستاها، زیر پوشش اینترنت پرسرعت همراه (۳G و ۴G) ایرانسل قرار گرفتند. در این آیین، هفت سایت جدید روستایی ایرانسل که پوشش ارتباطی ۳۰ روستا را تأمین می کنند و با اجرای مجری توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از محل سهم پروژه «خدمات عمومی اجباری» یا USO (Universal Services Obligation) از درآمد اپراتورها راه اندازی شده اند، به بهره برداری رسیدند. در آخرین گزارش رسمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پوشش اینترنت پرسرعت روستایی، با عنوان «طرح توسعه‌ی زیرساخت خدمات الکترونیکی روستایی»، ایرانسل نزدیک به سه برابر (۲.۹۲ برابر) بیشتر از اپراتورهای دیگر تلفن همراه، دارای پوشش شبکه‌ی اینترنت پرسرعت همراه (۳G و ۴G) روستایی است.

1400/03/02
22:03:46
0.0 / 5
506
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
الف دانلود