اپراتور دوم تلفن همراه اعلام كرد

تأثیر قطعی برق بر عملكرد سایت های ارتباطی

تأثیر قطعی برق بر عملكرد سایت های ارتباطی

الف دانلود: در پی بروز قطعی مکرر برق در تهران و خیلی از شهرهای ایران و تأثیر این مساله بر عملکرد سایت های ارتباطی، ایرانسل اعلام نمود نه فقط امکان شارژ مجدد باتری های پشتیبان سایت های ارتباطی فراهم نیست، بلکه تجهیزات ارتباطی سایت ها، در معرض لطمه شدید و جدی قرار دارند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، در پی بروز قطعی مکرر برق در تهران و خیلی از شهرهای ایران و تأثیر این مساله بر عملکرد سایت های ارتباطی، ایرانسل اطلاعیه ای منتشر و اعلام نمود با وجود قطعی مکرر و پیوسته برق که همه روزه با فواصل زمانی کوتاه در حال وقوع است، نه فقط امکان شارژ مجدد باتری های پشتیبان سایت های ارتباطی فراهم نیست، بلکه تجهیزات ارتباطی سایت ها، در معرض لطمه شدید و جدی قرار دارند.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
در ایام اخیر، بروز قطعی های مکرر و پیوسته در شبکه برق و تأثیر آن بر عملکرد سایت های ارتباطی، سبب بروز گلایه هایی از طرف تعدادی از مشترکان اپراتورهای تلفن همراه کشور شده است.
به اطلاع مشترکان عزیز ایرانسل می رساند که این اپراتور، همیشه در تلاش است تا با هدف بهبود تجربه مشتری و ارائه خدمات باکیفیت به مشترکان خود، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه خودرا حتی با وجود شرایط تحریم ظالمانه، به روز و مطابق با استانداردهای روز دنیا حفظ کند و توسعه دهد.
ایرانسل برمبنای اصل مشتری مداری، استانداردهای بین المللی و الزامات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، همیشه به دنبال آنست که رضایت مشترکان خودرا تامین کند و تأثیر قطعی برق را بر عملکرد سایت های ارتباطی به حداقل برساند و در این راستا، شرایطی را فراهم نموده است تا امکان بهره مندی سایت های ارتباطی از باتری های پشتیبان فراهم و در زمان قطعی برق، انرژی لازم برای ادامه فعالیت تجهیزات سایت های ارتباطی، بوسیله این باتری ها تامین شود.
علاوه بر این، در سایت های ارتباطی اصلی و مهم که علاوه بر تامین ارتباط مشترکان با شبکه، وظیفه ارتباط چند سایت دیگر با شبکه را نیز بر عهده دارند، تمهیدات بیشتری اندیشیده شده و حتی در بعضی از سایت های اصلی، دیزل ژنراتور مستقر در سایت، در هنگام قطعی برق، وارد مدار می شود.
در همین راستا، باتری های به کار رفته در سایت های ارتباطی ایرانسل، در وضعیت قطع برق، امکان ادامه خدمات رسانی چندساعته سایت را فراهم می کنند. با این وجود، در وضعیت فعلی، که قطعی مکرر و پیوسته برق، همه روزه با فواصل زمانی کوتاه در حال رخ دادن است، نه فقط امکان شارژ مجدد باتری های پشتیبان سایت های ارتباطی فراهم نیست، بلکه تجهیزات ارتباطی سایت ها، در معرض لطمه شدید و جدی قرار دارند.
ایرانسل امیدوار است تا با تلاش ها و پیگیری های مراجع مربوطه، همچون وزارت نیرو، مشکل قطعی برق هر چه سریعتر حل شده و خدمات رسانی سایت های ارتباطی، بدون چالش قطعی برق، ادامه پیدا کند.
منبع:

1400/03/03
20:56:14
0.0 / 5
620
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود