مایكروسافت در حال طراحی نسل جدید ویندوز است

مایكروسافت در حال طراحی نسل جدید ویندوز است

به گزارش الف دانلود به قول ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت این شرکت در کوشش برای طراحی نسل جدیدی از ویندوز است و می خواهد خصوصیت های آنرا در آینده نزدیک بیان کند.به گزارش الف دانلود به نقل از انگجت، وی با حضور در نشست بیلد ۲۰۲۱ در این مورد گفته است: بزودی ما بعضی از مهم ترین بروزرسانی های ویندوز را به اشتراک می گذاریم تا فرصت های اقتصادی بزرگ تری را در دسترس توسعه دهندگان و خالقان ابزار و نرم افزارها قرار دهیم.
نادلا تصریح کرده که خود در حال بررسی و آزمایش بعضی از مهم ترین خصوصیت های نسل جدید سیستم عامل ویندوز است و این کار را ظرف چند ماه آینده انجام خواهد داد. وی افزوده است: من کاملاً در مورد قابلیت های این ویندوز تازه هیجان زده هستم.
مدیر عامل مایکروسافت ادامه داده است: ما فرصت های بیشتری را برای تمامی توسعه دهندگان ویندوز خلق خواهیم کرد و به هر فرد خلاقی امکان خواهیم داد تا از این پلت فرم به شکلی آزادانه استفاده نماید و اپلیکیشن های مدنظر خویش را بسازد و توزیع کند.
نادلا همینطور از به روزشدن فروشگاه آنلاین مایکروسافت اطلاع داد و گفت این فروشگاه در زمینه توزیع نرم افزارها از انعطاف بیشتری برای توسعه دهندگان برخوردار خواهد شد و شرکت ها خواهند توانست سیستم پرداخت خویش را برای خریدهای درون برنامه های اپلیکیشن های خود مورد استفاده قرار دهند.


منبع:

1400/03/06
13:49:05
0.0 / 5
709
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
الف دانلود