واتس اپ صاحب امكانات جدیدی می شود

واتس اپ صاحب امكانات جدیدی می شود

به گزارش الف دانلود واتس اپ بزودی امکان دسترسی همزمان به این پیام رسان از چند دستگاه و گزینه های بیشتر برای قابلیت پیامهای محو شونده را عرضه می کند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک – شرکت مادر واتس اپ – در گفت و گو با پایگاه خبری WaBetaInfo تایید نمود که پشتیبانی از دسترسی همزمان به واتس اپ در چند دستگاه به زودی افزوده خواهد شد. ویل کت کارت، مدیر واتس اپ اظهار داشت: کاربران می توانند حداکثر چهار دستگاه را به یک حساب کاربری متصل کنند. این شرکت پیام رسان همینطور سرگرم کار برای معرفی یک اپلیکیشن واتس اپ اختصاصی برای آی پد است.

زاکربرگ اظهار داشت: همگام کردن صحیح پیامها و محتوا در چندین دستگاه حتی وقتی شارژ گوشی شما رو به پایان است چالش فنی بزرگی است اما ما این مساله را حل کردیم و به دنبال عرضه این امکان در آینده نزدیک هستیم.

این سرویس پیام رسان سال قبل قابلیتی را برای تعیین مدت زمان هفت روزه برای حذف شدن خودکار پیامها معرفی نمود و الان به دنبال توسعه این توانایی است تا به کاربران اجازه دهد تصاویر و ویدیوهایی را به اشتراک گذارند که تنها می توانند یک مرتبه مشاهده شوند.

زاکربرگ اظهار داشت: ما همینطور به دنبال عرضه قابلیت "یک بار مشاهده" هستیم تا کاربران بتوانند محتوایی را ارسال نمایند که به محض مشاهده شدن توسط دریافت کننده پیام، حذف شوند.

کاربران واتس اپ گزینه ای را برای اجرای ناپدید شدن برای همه چتهای جدید در این اپلیکیشن خواهند داشت.

بر اساس گزارش تک کرانچ، زاکربرگ و کت کارت اعلام کردند این قابلیتها در نسخه بتای عمومی این پیام رسان ظرف یک یا دو ماه آینده عرضه خواهند شد.
1400/03/17
12:38:16
0.0 / 5
556
تگهای خبر: اپل , پشتیبان , دستگاه , سرویس
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
الف دانلود