با توجه به شیوع كرونا؛

ارزش بازار حافظه های اس اس دی به ۵۱ و نیم میلیارد دلار می رسد

ارزش بازار حافظه های اس اس دی به ۵۱ و نیم میلیارد دلار می رسد

به گزارش الف دانلود بررسی های مؤسسه تحقیقاتی آی دی سی نشان داده است با عنایت به شیوع کرونا و احتیاج به انتقال اطلاعات، ارزش بازار حافظه های اس اس دی تا سال ۲۰۲۵ به ۵۱.۵ میلیارد دلار افزایش می یابد.به گزارش الف دانلود به نقل از زد دی نت، مؤسسه آی دی سی رشد سالانه میزان عرضه حافظه های اس اس دی را ۷.۸ درصد پیشبینی کرده است. بر مبنای برآوردهای این مؤسسه رشد درآمد ناشی از عرضه حافظه های مذکور سالانه ۹.۲ درصد خواهد بود.
آی دی سی پیشبینی کرده که ظرفیت عرضه و انتقال حافظه های اس اس دی هم در سطح جهان تا سال ۲۰۲۵ در حدود ۳۳ درصد رشد خواهد نمود.
کارشناسان این مؤسسه می گویند شیوع کرونا نیاز جهانی برای انتقال دیجیتال اطلاعات را افزایش داده و همین مسئله باعث رونق بازار حافظه های اس اس دی شده است.
از سوی دیگر افزایش دورکاری و خانه نشینی به دلیل شیوع کرونا باعث افزایش استفاده از کامپیوتر های شخصی و لپ تاپ و غیره شده و این مسئله عامل دیگری است که بر محبوبیت حافظه های اس اس دی افزوده است.
در عین حال قیمت این حافظه ها هنوز به اندازه کافی کاهش نیافته و امید می رود دستاوردهای فناورانه باعث حل این معضل هم بشود.


منبع:

1400/03/25
22:22:57
0.0 / 5
742
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
الف دانلود