خریداران گوشیهای نوكیا از شاتل موبایل سه ماه مكالمه، اینترنت و پیامك مجانی دریافت می كنند

خریداران گوشیهای نوكیا از شاتل موبایل سه ماه مكالمه، اینترنت و پیامك مجانی دریافت می كنند

به گزارش الف دانلود شاتل موبایل طی همکاری با نماینده رسمی نوکیا در ایران، به خریداران گوشیهای نوکیا، تخفیف خرید سیمکارت و بسته 3 ماهه مجانی اینترنت، مکالمه و پیامک هدیه می دهد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این شرکت طی همکاری با نماینده رسمی نوکیا در ایران، به خریداران گوشیهای نوکیا، تخفیف خرید سیمکارت و بسته 3 ماهه مجانی اینترنت، مکالمه و پیامک هدیه می دهد.
این اپراتور تلفن همراه کشور با همکاری سامتل بعنوان نماینده رسمی نوکیا در ایران، به خریداران تلفن همراه نوکیا با ضمانت سامتل، برای خرید «سیم کارت هوشمند» تخفیف ویژه به همراه بسته 3 ماهه مجانی هدیه می دهد. این بسته شامل 3000 دقیقه مکالمه درون شبکه، 300 دقیقه مکالمه برون شبکه، 3000 پیامک درون شبکه، 300 پیامک برون شبکه و 6 گیگابایت اینترنت سه ماهه با تخصیص ماهیانه برای گوشیها هوشمند نوکیا و 3 گیگابایت اینترنت برای گوشیهای عادی نوکیا خواهد بود.
همینطور خریداران می توانند با استفاده از سیمکارت شاتل موبایل، از اشتراک مجانی سرویس تماشای فیلم و سریال "نماوا"، اشتراک چهار ماهه سرویس بازی "بازیلی" و همینطور تخفیف ویژه سرویسهای متنوع آموزشی و خدماتی بهره مند شوند.
شاتل موبایل اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه با پوشش 3G و 4G/LTE در سرتاسر کشور است که برای اولین بار، از فناوری «سیم کارت هوشمند» بهره برده است. با استفاده از این تکنولوژی، سیمکارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده حضور مشترک، به صورت خودکار، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می کند.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور و خرید سیمکارت، می توانند به وبسایت www.shatelmobile.ir رجوع کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.1400/04/02
22:53:11
0.0 / 5
793
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
الف دانلود