آمازون یك پیام رسان امن خرید

آمازون یك پیام رسان امن خرید

آمازون جدید ترین شرکتی است که با خرید یک پیام رسان، وارد حوزه پیام رسانی ایمن می شود.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، مادربورد گزارش کرد که شرکت آمازون Wickr را خریداری کرد که بعنوان پلت فرم پیام رسان ایمنی مشهور است که دموکراتها بعد از حمله هک دی ان سی در سال ۲۰۱۶ از آن استفاده کردند. این غول اینترنتی پلت فرم پیام رسان را مکمل خدمات وب آمازون (AWS) می بیند که برای شرکتها و دولتها راه کار آسانی را برای مکالمات کاری راه دور شامل مکالمات صوتی و ویدیویی فراهم می آورد.

شرکت خدمات وب آمازون خدمات Wickr را فورا عرضه خواهد نمود و مشتریان فعلی این پیام رسانی تغییری را نخواهند دید.

این اقدام اهمیت زیادی برای خدمات وب آمازون دارد. پیام رسان Wickr هم اکنون سازمانهای مهمی مانند گمرک و حفاظت مرزی آمریکا و نظامیان را در جمع مشتریانش دارد. خرید این پیام رسان به آمازون کمک می نماید از دست دادن قرارداد با پنتاگون را جبران کند و در مذاکرات برای قراردادهای دولتی مزیت جدیدی داشته باشد. اگر سازمانی به علت استفاده از Wickr مجوز آمازون را داشته باشد، امکان دارد تمایل بیشتری برای خرید خدمات دیگر این شرکت پیدا کند.

بر اساس گزارش انگجت، پیام رسانهای ایمن در دنیای مصرف کننده بین پلتفرمهایی نظیر واتس اپ، آی مسیج، سیگنال و تلگرام، رونق پیدا کرده اند. با این وجود خرید Wickr ضمانت نمی کند که آمازون وارد رقابت مستقیم با این خدمات پیام رسان شود.

منبع:

1400/04/06
21:15:53
0.0 / 5
954
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
الف دانلود