استفاده از اسكنرهای چهره برای شناسایی كرونائی ها در ابوظبی

استفاده از اسكنرهای چهره برای شناسایی كرونائی ها در ابوظبی

الف دانلود: ابوظبی استفاده از اسکنرهای چهره برای شناسایی مبتلایان به کووید 19 در فروشگاههای بزرگ و فرودگاهها را شروع کرد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، آزمایشی که با بهره گیری از ۲۰ هزار نفر انجام گرفته بود، کارآمدی بالای این فناوری را نشان داد. این فناوری با اندازه گیری موجهای الکترومغناطیسی که در هنگام وجود ذرات آر ان ای ویروس در بدن تغییر می کنند، می تواند موارد مبتلاشدن را شناسایی کند. نتایج آزمایشها حساسیت ۹۳.۵ درصدی این فناوری را نشان داده که منعکس کننده دقت بالا در شناسایی موارد ابتلاست.

سیستم اسکن EDE در فروشگاههای بزرگ در امتداد آزمایش در بعضی مناطق مسکونی و در مبادی ورودی زمینی و هوایی بمنظور ارتقای تدابیر احتیاطی و محدود کردن انتشار کووید ۱۹ با ایجاد مناطق امن، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این اسکنر توسط موسسه تحقیقاتی EDE در ابوظبی که واحدی از شرکت اینترنشنال هولدینگ است، تولید شده است.

امارات متحده عربی یکی از بالاترین نرخهای واکسیناسیون کرونا را دارد اما آمار روزانه ابتلای جدید از مارس در حدود دو هزار مورد مانده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، سازمان مدیریت فاجعه و بحران اضطراری ملی امارات متحده عربی روز یکشنبه اعلام نمود بیش از یک سوم موارد مبتلاشدن در این کشور از نوعی هستند که اولین بار در هند شناسایی شد.

منبع:

1400/04/07
13:36:55
0.0 / 5
575
تگهای خبر: تحقیقات , سازمان , سیستم , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
الف دانلود