تولید محصولات سونی به ربات ها سپرده می شود

تولید محصولات سونی به ربات ها سپرده می شود

به گزارش الف دانلود شرکت سونی پیش بینی نمود با تغییر توجه این شرکت به خدمات، ربات ها تولید تلویزیون، تلفنهای هوشمند و دوربینهای این شرکت را برعهده می گیرند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، روزنامه فایننشیال تایمز به نقل از کیمیو ماکی، مدیر کسب و کار محصولات الکترونیکی سونی نوشت: انتظار می رود خطوط تولید اتوماتیک هزینه ها در کارخانه تلویزیون اصلی سونی در مالزی را تا سال مالی ۲۰۲۳ به میزان ۷۰ درصد در مقایسه با سال ۲۰۱۸ کاهش دهند. تسریع روند اتوماسیون کارخانه همینطور عیوب محصول را کاهش خواهد داد.

این مقام سونی در مصاحبه با روزنامه فایننشیال تایمز اظهار داشت: این برنامه همراه با تمرکز فزاینده به فروش آنلاین و تحلیل داده صورت خواهد گرفت. اطلاعات فروش با استفاده از هوش مصنوعی به منظور تعیین موثرتر حجم تولید، تحلیل خواهد شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، روزنامه فایننشیال تایمز گزارش کرد باآنکه سونی همچنان به فروش سخت افزار و خدمات به مصرف کنندگان ادامه خواهد داد اما بخش قابل توجهی از هدف رشد سونی از محصولات جهت استفاده حرفه ای مانند نمایشگر LED کریستال برای تولید ویدیوی مجازی و فناوری رهگیری توپ برای صنعت ورزشهای سرگرم کننده حاصل خواهد شد.

منبع:

1400/04/22
10:13:05
0.0 / 5
768
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
الف دانلود