بیشتر كاربران از كیفیت اینترنت شكایت دارند

بیشتر كاربران از كیفیت اینترنت شكایت دارند

الف دانلود: سرعت های ارائه شده توسط شركت های اینترنتی همواره معترضانی دارد و نتایج سامانه ثبت و پاسخگویی به شكایات 195 نشان می دهد، بیشترین شكایات كاربران از خدمات اینترنت اپراتورها در حوزه كیفیت سرویس است.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، سرعت و كیفیت اینترنت از مواردی است كه همواره برای كاربران دغدغه است؛ هم اكنون سامانه جامع رسیدگی و پاسخگویی به شكایات شبكه های ارتباطی و فناوری اطلاعات در پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قرار گرفته تا كاربران با مراجعه به این سامانه اعتراضات خود نسبت به خدمات اپراتورها را با ذكر مكان جغرافیایی اعلام نموده و منتظر پیگیری سوژه از جانب رگولاتوری باشند.
از طرفی اداره كل حفاظت از حقوق مصرف كنندگان معاونت امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، گزارش ماهانه سامانه ثبت و پاسخگویی به شكایات مشتركان خدمات ارتباطی (سامانه ۱۹۵) تا اختتام مهر ماه سال جاری را منتشر نموده است.
شكایات ثبت شده در سامانه سپاس حاكی از آنست كه بیشتر این شكایات، در حوزه خدمات اینترنتی هستند، همانطور كه چندی قبل هم سید محمد امامی - مدیركل حفاظت از حقوق مصرف كننده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی - اعلام كرده بود كه بیشترین شكایت مشتركین مربوط به حوزه اینترنت است.
مهم ترین نتایج حاصل از تحلیل داده های استخراج شده حاكی از آنست كه تعداد كل شكایت های ثبت شده از شركت مخابرات ایران در بازه مهر ماه نسبت به شهریور ماه سال جاری ۹.۳ درصد كاهش داشته است. بیشترین شكایت مشتركین در حوزه اینترنت از شركت مخابرات ایران به پشتیبانی و ارائه خدمات اختصاص دارد.
همین طور در اپراتور همراه اول، تعداد كل شكایت های ثبت شده در بازه مهرماه نسبت به شهریورماه سال جاری ۱۵.۷ درصد افزایش داشته است. بیشترین شكایت مشتركان در حوزه اینترنت از شركت همراه اول در حوزه اینترنت در بازه شهریور و مهر ماه به كیفیت سرویس اختصاص دارد.
در اپراتور ایرانسل، شكایات ثبت شده بدین صورت است كه تعداد كل شكایت های ثبت شده از در بازه مهرماه نسبت به شهریورماه سال جاری ۱۲.۶ درصد افزایش داشته است. بیشترین شكایت های ثبت شده مشتركان در حوزه اینترنت از این شركت نیز به كیفیت سرویس اختصاص دارد.
همین طور در اپراتور رایتل، تعداد كل شكایت های ثبت شده در بازه مهر ماه نسبت به شهریورماه سال جاری، ۳۶.۶ درصد كاهش داشته است و بیشترین شكایت های مشتركان در حوزه اینترنت از شركت رایتل به كیفیت سرویس اختصاص دارد.
منبع:

1398/08/10
15:14:44
5.0 / 5
3790
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
الف دانلود