بهترین دستگاه كپی دیجیتال برای كسب و كار های كوچك و بزرگ

بهترین دستگاه كپی دیجیتال برای كسب و كار های كوچك و بزرگ

به گزارش الف دانلود دستگاه فتوكپی یكی از وسایل ضروری در خیلی از كسب وكارهای كوچك و بزرگ است و خیلی از فعالیت ها خصوصا كارهای اداری، به آن وابسته است.
انواع دستگاه كپی در شكل ها و اندازه های مختلف با قابلیت های متفاوت به فروش می رسند و كاربران حتی می توانند با خرید چاپگرهای چند كاره كه قابلیت های چاپ و اسكن را هم در خود دارند، هزینه ها را تا حد زیادی كاهش دهند. در همین حال، عملكرد چاپگرهای چند كاره از نظر كیفیت، ارزش خرید و امكانات فنی حالا بسیار بهتر از گذشته شده است.
بسته به اینكه هدف اصلی شما از خرید دستگاه كپی چیست، گزینه های بسیاری پیش روی شما قرار دارد. قبل از معرفی بهترین دستگاه ها و اینكه از كجا باید یك دستگاه فتوكپی باكیفیت را خریداری كرد، بهتر است سوالات زیر را با خود مرور كنید.
نكاتی كه باید هنگام خرید دستگاه فتوكپی در نظر گرفت:
1.آیا دستگاه فتوكپی مد نظر شما می تواند پاسخگوی نیازتان باشد؟
دستگاه های فتوكپی در چارچوب یك چاپگر چند كاره در اندازه و شكل های مختلف عرضه می شوند. خیلی از آنها هم برای خانه ها طراحی شده اند. هنگام خرید، به دقت به ظرفیت های دستگاه مورد نظر و اینكه آیا می تواند پاسخگوی نیاز شما در محیط كار باشد یا نه، توجه كنید. شاید شما احتیاج به چاپ رنگی داشته باشید پس باید یك دستگاه كپی رنگی خریداری كنید.
2. كیفیت اسكن و پرینت چقدر اهمیت دارد؟
بسیاری از دستگاه های فتوكپی جدید از فناوری های چاپ پیشرفته كه پیشتر فقط در چاپگرهای رده بالا استفاده می شد، بهره می برند. اگر ممكن بود، قبل از خرید، نمونه های چاپ شده یا اسكن شده توسط دستگاه مورد نظر را بررسی كنید. در همین خصوص فروشگاه دیجیلا امكان ارسال نمونه از راه پست را فراهم نموده اند.
3. آیا به قابلیت فكس نیاز دارید؟
بر خلاف تصور خیلی از افراد، فكس یك فناوری مرده نیست و هم چنان خیلی از كسب وكارهای بزرگ از آن استفاده می نمایند. امروزه این توانایی بیشتر از راه شبكه ابری یا شماره گیری مستقیم با یك دستگاه فكس دیگر انجام می شود. اگر به این توانایی نیاز دارید، حتما چاپگر چند كاره ای را بخرید كه از آن پشتیبانی كند.
4. آیا كمپانی شما باید اطلاعات حساس را مدیریت كند؟
دسترسی به خصوصیت های یك دستگاه كپی باید به وسیله شماره های PIN یا كلمات عبور كنترل شود. بعلاوه، برای اطمینان از امنیت داده ها مطمئن شوید كه چاپگر چندكاره شما فقط صفحاتی را كه تعیین می كنید، چاپ می كند. برای كاهش خطرات احتمالی هم می توان پورت USB را غیر فعال كرد. هرچند، این مورد به میزان حساسیت اطلاعات و اهمیت كار شما بستگی دارد.
5. آیا كسب وكار شما به چاپ ریموت نیاز دارد؟
با ظهور پدیده ای به نام BYOD به مفهوم «دستگاه خویش را بیاورید» و افزایش استفاده كاركنان از دستگاه های دیجیتالی شخصی در محیط كار، حالا چاپ از راه دستگاه های موبایل یكی از رویكردهای سریع و كارآمد به حساب می آید. در صورتیكه بخواهید چاپ صفحات را با تلفن همراه خود انجام دهید، مطمئن شوید كه اپلیكیشن های مورد استفاده توسط دستگاه كپی، ایمنی كامل را هنگام اتصال به گوشی هوشمند شما دارند. خرید یك پرینتر چند كاره مناسب می تواند هزینه های كسب وكارها را تا حد زیادی كم كند.
از آنجایی كه هركدام از دستگاه های كپی دیجیتالی با امكانات مختلفی به فروش می رسند، بطور قطع ارزیابی نیازهای كسب وكار و خرید دستگاهی كه مناسب فعالیت شما باشد، اهمیت بسیاری دارد.
مهم ترین قابلیت های دستگاه فتوكپی
پیش از خرید حتما باید باید به قابلیت ها و مشخصه های دستگاه فتوكپی توجه كرد. اینكه دستگاه شما از چاپ رنگی هم پشتیبانی می كند یا نه، اندازه كاغذ یا حتی وزن دستگاه اهمیت بسیاری دارند. موارد زیر بعضی از مهم ترین فاكتورها هستند: سرعت چاپ: بر مبنای تعداد چاپ در دقیقه محاسبه می شود و می تواند تأثیر زیادی روی عملكرد كاركنان و بخش های مختلف داشته باشد. اندازه كاغذ: برخی دستگاه ها حداكثر از سایز A4 پشتیبانی می كنند؛ اگر می خواهید محتوای خویش را روی كاغذی با اندازه بزرگتر چاپ كنید، حتما این فاكتور را در نظر بگیرید. ظرفیت كاغذ: این فاكتور زمانی مهم می باشد كه كسب وكاری بزرگ تر داشته باشید و بخواهید تعداد زیادی صفحه را پشت سر هم چاپ كنید. وزن دستگاه: وزن بالا به مفهوم سخت تر شدن جابجایی است. این مورد در شركت های كوچك كه امكان دارد چاپگر را جابجا كنند، می تواند اهمیت زیادی داشته باشد.
هزینه های جانبی یك دستگاه كپی دیجیتال
همانند هر وسیله دیجیتال دیگر، دستگاه های كپی هم مواد و لوازم مصرفی مختلفی دارند كه باید قبل از خرید به آنها توجه داشت. این هزینه ها شامل تونر یا جوهر، كاغذ، درام، كیت فیوزر / انتقال و همینطور هزینه های خدمات بعد از فروش می شود. از آنجایی كه احیانا شما می خواهید فقط یك دستگاه فتوكپی را در اختیار گروهی از كارمندان خود قرار دهید، از كار افتادگی آن هزینه های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.
نظارت مداوم بر عملكرد دستگاه یا كمك گرفتن از سامانه های مدیریتی برای تحلیل عملكرد چاپگر و مشاهده گزارش های دقیق می تواند كارها را تا حد زیادی ساده كند؛ خصوصا در كسب وكارهای بزرگتر كه چرخه زندگی پرینتر اهمیت زیادی دارد. بعلاوه، تهیه چاپگرهای اشتراكی با پرداخت هزینه ای مشخص هم روشی دیگر برای خرید یك دستگاه فتوكپی حرفه ای است.
در ادامه از شما دعوت می نماییم برای كسب اطلاعات بیشتر درباره خصوصیت های بهترین دستگاه كپی و همینطور خرید اینترنتی انواع ماشین های اداری به فروشگاه اینترنتی دیجیلا https: //digila.store رجوع كنید.

فروشگاه اینترنتی دیجیلا عرضه دهنده انواع ماشین های اداری، دستگاه های كپی و پرینتر و همینطور تجهیزات نورپردازی با بهترین قیمت و خدمات بعد از فروش است.
2121

1398/08/11
11:17:18
5.0 / 5
3900
تگهای خبر: اپل , اینترنت , پشتیبان , خدمات
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
الف دانلود