كاربران باینانس بخوانند

كاربران باینانس بخوانند

صرافی باینانس بزودی محدودیت های گسترده ای برای کاربران احراز هویت نشده اعمال خواهد نمود.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، صرافی رمزارزها باینانس که بزرگ ترین صرافی رمزارزها به حساب می آید در جهت عمل به سفارش های مقابله با پولشویی و تأمین مالی تروریسم کارگروه اقدام ویژه مالی FATF تصمیم گرفته است امکان برداشت ارزهای دیجیتالی و پول های فیات ( به شکل دلار، یورو،...) را برای کاربرانی که تا هفته آینده مبادرت به احراز هویت نکنند، به صورت کامل مسدود کند.
آن طور که در بیانیه باینانس آمده است، آن دسته از کابرانی که مبادرت به احراز هویت محدود ( اطلاعات پایه نظیر ایمیل و محل سکونت) کنند از این پس تنها قادر خواهند بود تا حداکثر معادل ۰.۰۶ بیت کوین برداشت داشته باشند. این رقم پیش از این معادل دو بیتکوین در روز بود. آن دسته از کاربرانی که احراز هویت را به صورت کامل انجام دهند ( به علت تحریم ها، کاربران ایرانی از استفاده از باینانس منع شده اند) محدودیتی در برداشت روزانه نخواهند داشت.
صرافی باینانس همینطور اعلام نمود کاربرانی که از افتتاح حساب کاربری آنها دو ماه و کمتر گذشته باشد حق استفاده از اهرم معاملاتی بیشتر از ۲۰ را نخواهند داشت. حداکثر اهرم مجاز برای کاربران قدیمی تر ۱۲۵ است.
از سوی دیگر به دنبال سختگیری بعضی از دولت ها بر روی فعالیت باینانس، مدیر عامل این صرافی- ژایو چنگ پنگ- اعلام نمود این صرافی آماده همکاری با کشورهایی است که در آنها اجازه فعالیت دارد و در آینده شاهد افتتاح دفاتر نمایندگی بیشتری از این صرافی در نقاط مختلف جهان خواهیم بود.
پنگ همینطور اعلام نمود صرافی باینانس می خواهد به یک نهاد کاملا قانونی تبدیل گردد که فعالیت هایش در قالب مقررات صورت می گیرد و حتی در صورت ضرورت آماده است تا از سمت خود کناره گیری کند تا این کار صورت گیرد.
بعضی از کشورها همچون انگلیس، ایتالیا، کانادا و ژاپن فعالیتهای باینانس را در کشور خود به صورت کامل غیرقانونی اعمال کرده یا به شهروندان خود در مورد استفاده از این پلت فرم اخطار داده اند.
منبع:

1400/05/07
11:25:22
0.0 / 5
578
تگهای خبر: دیجیتال , كاربر
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
الف دانلود