زدن ماسک برای کارکنان انبارهای آمازون الزامی شد

زدن ماسک برای کارکنان انبارهای آمازون الزامی شد

به گزارش الف دانلود شرکت آمازون در واکنش به شیوع کرونای دلتا، استفاده از ماسک برای کارکنان انبارهای خود در آمریکا را الزامی کرد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، بزرگترین فروشنده آنلاین جهان در اطلاعیه ای به کارمندانش اعلام نمود کارکنان در انبارها و سایر مکانهای لجستیک در آمریکا باید از روز دوشنبه باردیگر از ماسک استفاده کنند.

آمازون در ماه های اخیر تدابیر سلامتی کووید ۱۹ را تسهیل کرده بود. از اواخر ماه مه کارمندان واکسینه شده اجازه پیدا کرده بودند در محل کار دیگر از ماسک استفاده نکنند. این شرکت تست ویروس کرونا و سنجش دمای بدن در محل کار را حذف کرده و موانع فیزیکی و اجرای فاصله گذاری اجتماعی در انبارهایش را کنار گذاشته است.

الزام به استفاده مجدد از ماسک شامل کارکنان اداری آمازون نمی گردد. آمازون پنج شنبه گذشته بازگشت کارکنان اداری خود به محل کار را تا ژانویه سال ۲۰۲۲ به تاخیر انداخت. قرار بود کارمندان آمازون از سپتامبر حداقل سه روز در هفته را در محل کار سپری کنند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آمازون واکسن را برای کارکنانش الزامی نکرده است. این شرکت که دومین کارفرمای بزرگ آمریکا بعد از شرکت والمارت است، هزاران کارمند در مناطقی دارد که نرخ واکسیناسیون نسبتا پایینی دارند. برخی در انبارهای آمازون تصور می کنند اجبار به واکسینه شدن به خروج انبوه کارمندان از این شرکت منجر خواهد شد.
1400/05/16
12:01:04
0.0 / 5
574
تگهای خبر: آنلاین , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
الف دانلود