تولید موشواره مخصوص گیمرهای چپ دست

تولید موشواره مخصوص گیمرهای چپ دست

الف دانلود: كمپانی ریزر (Razer) یكی از شركت های نام آشنا در حوزه تولید سخت افزار بازی های ویدیویی، از برنامه خود برای تولید نوع جدیدی از موشواره های مخصوص بازی Naga این دفعه برای گیمرهای چپ دست آگاهی داد.


به گزارش پایگاه اینترنتی «اسلش گیر»، پیدا كردن موشواره های مخصوص بازی برای چپ دست ها می تواند چالش برانگیز باشد بخصوص اگر دنبال مدلی باشید كه به اندازه Naga میانبر (Hotkey) داشته باشد. كمپانی ریزر این دفعه توجه خودرا به این مساله معطوف و كار بر روی ساخت نسخه مخصوص چپ دست های این موشواره را آغاز نموده است. از آنجایی كه تقاضای پایینی برای این نوع موشواره ها وجود خواهد داشت، كمپانی سازنده از علاقمندان خواسته تا از قبل برای خرید آن پیش ثبت نام كنند.
یكی از اصلی ترین خاصیت های مثبت موشواره های مخصوص بازی ریزر، ۱۲ كلید میانبری است كه در زیر محل قرارگیری شصت قرار دارند و به كاربران اجازه می دهند تا طیف وسیعی از كارها را تنها با استفاده از این موشواره انجام دهند و در بعضی موارد نیاز به صفحه كلید را بطور كامل از بین می برد.
در كلیپی كه برای تبلیغ این محصول ترتیب داده شده است، چند گیمر چپ دست كه بعضی از آنها به سبب معلولیت جسمی امكان استفاده از موشواره های متداول مورداستفاده كاربران راست دست را ندارند، از دلیلهای نیاز خود به این نوع محصول می گویند و كاربران علاقمند را به ثبت نام برای خرید آن تشویق می كنند.
اگر تقاضا برای این نوع موشواره كافی باشد، ریزر آنرا در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهدنمود.منبع:

1398/08/18
14:58:46
5.0 / 5
4106
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
الف دانلود