امکان انتقال آرشیو چت بین اندروید و iOS در واتساپ برقرار شد

امکان انتقال آرشیو چت بین اندروید و iOS در واتساپ برقرار شد

الف دانلود: واتساپ سرانجام امکان انتقال آرشیو چت بین دو پلت فرم اندروید و iOS که یکی از بزرگترین مشکلات این پیامرسان بود را فراهم نمود.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، واتساپ از رویداد رونمایی مدل جدید گلکسی سامسونگ برای معرفی گزینه جابجایی آرشیو چت واتساپ بین گوشی های اندرویدی و iOS بهره برد. این توانایی ابتدا در تلفنهای اندرویدی قابل دسترس خواهد بود و از تلفنهای سامسونگ آغاز می شود که با اندروید ۱۰ یا نسخه جدیدتر آن کار می کنند اما در نهایت برای هر دو سیستم عامل موبایل موجود خواهد بود.

این انتقال آرشیو شامل تصاویر و پیامهای صوتی خواهد بود و تا چند هفته دیگر برای کاربران قابل دسترس می شود.

واتس اپ اعلام نمود فراهم کردن این توانایی دشوار بود برای اینکه پیامها رمزنگاری شده و در یک دستگاه ذخیره شده اند. منتقل کردن آنها نیازمند کار بیشتر از طرف واتس اپ، طراحان سیستم عامل و سازندگان گوشی بوده است. به عبارت دیگر فراهم کردن امکان انتقال آرشیو چت نیازمند یک تلاش جمعی بود.

بر اساس گزارش انگجت، عجیب نیست که واتساپ این توانایی را در رویداد رونمایی گوشی جدید گلسی معرفی نمود. سامسونگ امیدوار است کاربران آیفون که نگران از دست دادن آرشیو واتساپ خود بعد از استفاده از یک تلفن گلکسی هستند، به انجام این کار ترغیب شوند. با این وجود قابلیت مذکور برای کسانی هم که می خواهند بجای یک گوشی اندرویدی از آیفون استفاده کنند و نگران از دست دادن آرشیو مکالمات مهمشان هستند، مفید خواهد بود.
1400/05/23
11:18:45
0.0 / 5
715
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
الف دانلود