در فرانسه؛

سرویس ایمیل ایمن اطلاعات فعال زیست محیطی را به پلیس لو داد

سرویس ایمیل ایمن اطلاعات فعال زیست محیطی را به پلیس لو داد

الف دانلود: پروتون میل که مدعی است خدمات ایمیل مبتنی بر حفظ امنیت و حریم شخصی کاربران ارائه می دهد، آدرس آی پی یک فعال زیست محیطی فرانسوی را به پلیس سوئیس داده است.به گزارش الف دانلود به نقل از انگجت، پروتون میل با ادعای رمزگذاری کامل داده های کاربران و عدم افشای آنها در صورت درخواست دولت ها توانسته بود برای خود مشتریان زیادی دست و پا کند، ولی حالا مشخص شده که این شرکت هم دروغ گفته و به خاطر درخواست یوروپل که از طرف مقامات فرانسوی ارسال شده، اطلاعات این فعال زیست محیطی را در اختیار پلیس سوئیس قرار داده است.
علت تحویل اطلاعات مورد اشاره به پلیس سوئیس این است که مرکز پروتون میل در سوئیس است و این شرکت موظف به تبعیت از قوانین کشور سوئیس می باشد.
به دنبال افشای این موضوع، اندی ین مدیر عامل پروتون مدعی شده که این شرکت چاره ای جز تبعیت از قوانین محلی نداشته و دستور الزام آوری را از طرف مقامات سوئیسی دریافت کرده که باید آنرا اجرا می کرده است.
در عین حال منتقدان پروتون می گویند معین نیست فرد مورد اشاره که تنها اعتراض های زیست محیطی را سازمان دهی کرده چگونه می تواند تهدیدی خطرناک برای امنیت ملی کشورهای اروپایی باشد که دسترسی به اطلاعات ایمیل وی ضروری باشد.


منبع:

1400/06/16
23:32:40
0.0 / 5
634
تگهای خبر: خدمات , سازمان , سرویس , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
الف دانلود