ریزش بیت كوین تمامی ندارد

ریزش بیت كوین تمامی ندارد

الف دانلود: ارزش بیت كوین در بازارهای جهانی به زیر 8000 دلار رسید.


به گزارش الف دانلود به نقل از بیزینس اینسایدر، در معاملات امروز بازارهای ارزهای دیجیتالی، ارزش بیت كوین به ۷۶۴۵.۲۴ دلار رسید كه یكی از كمترین ارزش های ثبت شده برای این ارز محبوب دیجیتالی در طول پنج ماه اخیر شمرده می شود. از اواخر ماه ژوئن كه ارزش بیت كوین به اوج خود رسید، ارزش این ارز حدود یك سوم كاهش پیدا كرده است و این مساله موجب افزایش نگرانی ها از ریزش شدید بازار ارزهای دیجیتالی شده است.
بگفته فعالان بازارهای مالی، افزایش خطر ها و تنش های جهانی سبب شده تا معامله گران تمایل بیش تری به خرید دارایی های امن نظیر طلا داشته باشند. این هفتمین روز ریزشی متوالی ارزهای دیجیتالی در بازارها بود.
ماركوس سوانپوئل- مدیر موسسه "لونا" - اظهار داشت: تغییر استراتژی سرمایه گذاری در طبقات مختلف موجب اعمال فشار بسیار سنگینی به ارزهای دیجیتالی در ایام اخیر شده است و همین مساله نیز بار دیگر موجب حاكم شدن رویكرد احتیاطی در بازار شده است.
علاوه بر بیت كوین ارزش دیگر ارزهای دیجیتالی نیز با سقوط های سنگینی همراه بود تا جایی كه ارزش اتریوم با كاهش ۸.۴۲ درصدی به ۱۵۹.۸۸ دلار، ارزش بیت كوین كش با كاهش ۷.۰۵ درصدی به ۲۲۵.۱۸ دلار، ارزش لایت كوین با كاهش ۵.۳۵ درصدی به ۵۱.۰۹ دلار، ارزش استلار با كاهش ۴.۵۸ درصدی به ۰.۰۶۰ دلار، ارزش مونرو با كاهش ۶.۸۱ درصدی به ۵۳.۸۰ دلار، ارزش دش با كاهش ۴.۶۶ درصدی به ۶۰.۴۲ دلار و ارزش زد كش با كاهش ۶.۴۵ درصدی به ۳۱.۲۲ دلار رسید.
جف دورمان- مدیر بخش سرمایه گذاری در موسسه " آركا است منیجمنت" - اظهار داشت: حجم معاملات در سطح پایینی باقی مانده و پول جدیدی نیز به بازار تزریق نشده است. بنظر می رسد هم اكنون بازار ارزهای دیجیتالی قافیه را به بازار ارز و طلا باخته است. تا زمانی كه تنش های ژئوپلتیكی و ریسك های موجود بر سر راه اقتصاد جهانی به میزان قابل توجهی باقی مانده باشد، نباید انتظار تغییر روند شایان توجهی در بازار معاملات ارزهای دیجیتالی را داشته باشیم.
منبع:

1398/09/03
09:53:05
5.0 / 5
3754
تگهای خبر: دیجیتال
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
الف دانلود