عرضه آیفون ۱۳ مجانی برای مشترکان یک شرکت آمریکایی

عرضه آیفون ۱۳ مجانی برای مشترکان یک شرکت آمریکایی

به گزارش الف دانلود شرکت AT&T اعلام نمود گوشی جدید آیفون ۱۳ را به مشتریان جدید و فعلی که حائز شرایط بوده و طرحهای دیتای نامحدود دارند، به مجانی عرضه می کند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، شرکت AT&T در اطلاعیه ای اعلام نمود مشترکانی که خواهان دریافت آیفون ۱۳ باشند، یک هزینه ماهانه برای این گوشی پرداخت می کنند که با اعتبار تخصیص یافته برای آنها جبران می شود و این گوشی را برای آنها مجانی می کند.

قیمت مدل آیفون پرو ۹۹۹ دلار است با این وجود شرکت AT&T حاضر است جهت کمک به رشد مشترکانش این هزینه را متحمل شود. این شرکت از زمانی که فعالیت های سرگرمی "وارنر مدیا" را واگذار کرد و به ریشه های خود بعنوان یک شرکت مخابراتی متمرکز به خدمات بی سیم و پهنای باند بازگشت، رشد مشترکان را اولویت اصلی خود قرار داده است.

جنگ قیمت "طرح دیتا" سابق بر این خط اصلی رقابت میان اپراتورهای تلفن همراه بود اما حالا جای خویش را به تخفیف و عرضه مجانی گوشی داده است. شرکت AT&T در این حوزه پیشتاز بوده و گوشی ها را به مجانی یا با تخفیف سنگین به همه مشتریانی که مشترک طرح دیتای نامحدود هستند، عرضه می کند.

شرکت تی موبایل یو اس برای مبارزه برای سهم بازار این اقدام را دنبال کرده است در حالیکه شرکت وریزون گوشی های مجانی و تخفیفهای چشم گیر را در چارچوب پیشنهادهای محدود عرضه نموده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، دادن گوشی مجانی تأثیر مستقیمی روی رشد مشترکان داشته و شرکت AT&T در سه ماهه گذشته بزرگترین رشد را در شمار مشترکان تلفن همراه داشت و ۷۸۹ هزار مشتری در سه ماهه دوم اضافه کرد که فراتر از ۶۲۷ هزار مشتری جدید در تی موبایل بود. وریزون که اپراتور تلفن همراه شماره یک آمریکاست، کوچکترین رشد مشترکان را داشت.
1400/06/25
15:15:50
0.0 / 5
848
تگهای خبر: خدمات , شركت , گوشی , مخابرات
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
الف دانلود