ممنوعیت ۶۰۰ برند چینی در آمازون

ممنوعیت ۶۰۰ برند چینی در آمازون

الف دانلود: آمازون ممنوعیت بیش از 600 برند چینی در این فروشگاه اینترنتی به سبب نظرات قلابی را تایید نمود.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، آمازون در واکنش به گزارش روزنامه ساوت چاینا مورنینگ پست درباب حذف بیش از ۶۰۰ برند چینی که در ۳۰۰۰ هزار حساب فروشنده صورت گرفت، اعلام نمود این شرکتها عامدانه و مکررا سیاستهای مربوط به نظر مصرف کننده که تشویق به ارسال نظرات مثبت را ممنوع می کند را نقض کرده بودند.

این فروشگاه آنلاین برای اولین بار آمار مذکور را در مصاحبه سیندی تای، نایب رئیس منطقه ای آمازون با شبکه تلویزیونی CCT چین مطرح کرده بود اما اقدامات گسترده دراین زمینه را بی سر و صدا نگه داشته بود.

برخورد با برندهای متخلف از پنج ماه پیش شروع شد اما بعد از ممنوعیت برندهای Aukey و Mpow توجهات بیشتری جلب شد. این فروشندگان جوایزی همچون کارت هدیه به مشتریان برای ارسال نظر عرضه می کردند. آمازون بعدا برندهای RAVPower و واوا و برندهای کمتر شناخته شده دیگر را به سبب رفتار مشابه ممنوع کرد. مشخص نیست چه تعداد برندهای غیرچینی با ممنوعیت مواجه گشته اند.

بر اساس گزارش انگجت، نشانه هایی از دور زدن این ممنوعیت توسط فروشندگان چینی دیده شده است بعنوان مثال ایرباد Aukey تحت برند Key Series فروخته می شود. با این وجود می توان گفت استراتژی ضد کلاهبرداری گسترده به میزان قابل توجهی بازار آمازون را تغییر داده و این به بهای ممنوعیت شرکتهای متخلفی بوده که به شدت به فروش در آمازون وابسته هستند.

منبع:

1400/06/29
13:44:40
0.0 / 5
555
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
الف دانلود