گوگل یک ساختمان دو میلیارد دلاری خرید

گوگل یک ساختمان دو میلیارد دلاری خرید

شرکت گوگل با وجود ادامه دورکاری بیشتر کارمندانش، می خواهد یک ساختمان اداری در منهتن را به ارزش 2.1 میلیارد دلار خریداری کند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، روث پورات، مدیر مالی گوگل در یک پست وبلاگ اعلام نمود قرارداد برای دفتر "سنت جانز ترمینال" در نیویورک سیتی در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۲ نهایی می شود. گوگل هم اکنون بخش غربی این دفتر را تحت اجاره دارد.

این خبر در حالی اعلام می شود که حدود یک ماه قبل ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل در ایمیلی به کارمندان این شرکت اعلام نمود گوگل سیاست بازگشت داوطلبانه به محل کار را به سبب افزایش موارد مبتلاشدن به کرونای دلتا، تا ژانویه تمدید می کند.

بر اساس گزارش رویترز، پورات اظهار داشت: سرمایه گذاری جدید برمبنای طرحهای فعلی گوگل برای سرمایه گذاری بیش از ۲۵۰ میلیون دلار امسال برای املاک نیویورک این شرکت انجام می گیرد.

گوگل از زمان تاسیس اولین فروشگاه خود در نیویورک در بیش از ۲۰ سال پیش، حالا ۱۲ هزار کارمند در این شهر دارد که بزرگترین حضور اداری این شرکت خارج از کالیفرنیا محسوب می شود. این شرکت می خواهد نیروی کار خود در نیویورک را در سالهای آتی به بالای ۱۴ هزار نفر افزایش دهد.

گوگل به همراه سایر شرکت های فناوری بزرگ آمریکایی شامل فیسبوک و اپل سالهاست که حضورشان را در نیویورک گسترش می دهند. این غول موتور جست و جو چندین ساختمان در محله چلسی دارد و پایگاه هودسون اسکوئر این شرکت به مساحت ۱.۷ میلیون فوت مکعب بعنوان دفتر مرکزی نیویورک برای کسب وکار جهانی گوگل فعالیت می کند که شامل تیمهای فروش و شراکت است. تاکید این شرکت برای فضای اداری در نیویورک با توجه به این که هنوز این شهر از همه گیری ویروس کرونا رهایی نیافته است، نشان میدهد گوگل انتظار دارد حضور کارمندان برای آینده این شرکت حیاتی باشد.
1400/06/31
17:12:20
0.0 / 5
740
تگهای خبر: اپل , شركت , فناوری , گوگل
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
الف دانلود