اطلاعات دفاتر پیشخوان بروزرسانی می شود

اطلاعات دفاتر پیشخوان بروزرسانی می شود

به گزارش الف دانلود مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری اعلام نمود: باتوجه به شروع ارزیابی و رتبه بندی دفاتر در شش ماهه اول سال 1400، دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی ظرف مدت 20 روز می توانند اطلاعات اولیه دفتر خودرا مشاهده و درصورت نیاز اطلاعات خود را به روزرسانی کنند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، شهرام حی شاد، اظهار داشت: بخش عمده ارزیابی فاکتورهای رتبه بندی دفاتر پیشخوان دولت، بر طبق اطلاعات اولیه ثبت شده توسط دارندگان پروانه در سامانه جامع ارزیابی و رتبه بندی دفاتر انجام می شود. نتایج ارزیابی سال ۱۳۹۹ نشان میدهد که برخی اطلاعات اولیه ثبت شده توسط دارندگان پروانه در این سامانه اشکال دارد، به همین دلیل رگولاتوری برای ایجاد شرایط یکسان و عادلانه برای تمام دفاتر پیشخوان، از شروع مهر سال جاری امکان بروزرسانی اطلاعات در سامانه را برای دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان به وجود آورده است.
وی افزود: برای ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ دفاتر پیشخوان، دارندگان پروانه، می توانند با کد ملی خود بعنوان نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه به آدرس geps.cra.ir شوند. در صورتی که دارنده پروانه، نام کاربری و رمز عبور خودرا هنگام ثبت نام تغییر داده باشد، باید نام کاربری و رمز عبور جدید را وارد کنند.
حی شاد، با اشاره به تدوین دستورالعمل اجرائی سامانه جامع ارزیابی و رتبه بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، اظهار داشت: این دستورالعمل با هدف تسریع در اجرای فرآیندهای ارزیابی و رتبه بندی تدوین و بر روی پورتال رگولاتوری، بارگذاری شده است و دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان در صورتی که پس از مطالعه این دستورالعمل با مشکل فنی در تکمیل اطلاعات خود مواجه گشتند، می توانند با شماره ۸۹۶۶۲۹۱۲ تماس گرفته و مشکل خودرا مرتفع کنند.
به گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطا رادیویی، دستورالعمل اجرائی سامانه جامع ارزیابی و رتبه بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، در این لینک قابل مشاهده می باشد.
منبع:

1400/07/03
18:14:15
0.0 / 5
587
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
الف دانلود