قابلیت های جدید به کلاب هاوس اضافه می شود

قابلیت های جدید به کلاب هاوس اضافه می شود

الف دانلود: شبکه اجتماعی صوتی کلاب هاوس امکان ضبط و پاسخگویی مستقیم (ریپلای) مکالمات و دانلود کلیپهای 30 ثانیه ای برای به اشتراک گذاری در این پلت فرم یا سایتهای دیگر را عرضه می کند.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، کلاب هاوس اعلام نمود این اپلیکیشن همین طور قابلیت جست و جوی بهبود یافته ای را عرضه خواهدنمود که به افراد برای پیدا کردن اتاقهای صوتی زنده و برنامه ریزی شده، کاربران و کلوبهایی که برمبنای علاقمندیهای خاص تشکیل شده اند، کمک می نماید.

قابلیت های جدید با هدف کمک به تولیدکنندگان محتوا در کلاب هاوس برای توسعه مخاطبان عرضه می شوند آن هم درست زمانی که رقیبان فناوری بزرگتری مانند فیسبوک و توییتر قابلیت های صوتی اجتماعی رقیب را معرفی کرده اند.

پل دیویسون، یکی از خالقان و مدیر اجرائی کلاب هاوس در مصاحبه ای اظهار داشت: هم اکنون رشد کردن برای تولیدکنندگان محتوا بسیار دشوار است. هر زمانی که به ایجاد یک لحظه عالی یا یک نقل قول خوب کمک کنید، می توانید آنرا به شکل گسترده ای به همراه لینکی به اشتراک بگذارید که افراد را درباره جایی که به کلوب می توانند ملحق شوند راهنمایی می کند.

بر اساس گزارش رویترز، کلاب هاوس اعلام نمود قابلیت ضبط مکالمات و پاسخ مستقیم به آن آزمایش شده و تا چند هفته دیگر به تعدادی از تولیدکنندگان محتوا عرضه می شود. اما عرضه قابلیت اشتراک گذاری کلیپهای کوتاه از روز پنج شنبه شروع شد.

منبع:

1400/07/10
09:25:52
0.0 / 5
790
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
الف دانلود