آشنایی با آموزشگاه زبان پردیس تاک

آشنایی با آموزشگاه زبان پردیس تاک

آموزشگاه زبان پردیس تاک تلاش دارد تا از طریق وبلاگ آموزشی و کتابخانه آنلاین بهترین منابع و کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی را به شکل رایگان در اختیار علاقه‌مندان فراگیری زبان انگلیسی قرار دهد.


توانایی مکالمه انگلیسی یکی از مزیت های اصلی متخصصان و مدیران پیشرو است. تسط به زبان انگلیسی باعث می‌شود افراد به راحتی به اطلاعات تخصصی و به روز دسترسی داشته باشند و با همکاران خود در سراسر جهان در تعامل باشند. آموزشگاه زبان پردیس تاک با اشراف کامل به این موضوع در تلاش است تا با ارائه خدمات تخصصی آموزش زبان انگلیسی مناسب ترین مسیر پیشرفت را در اختیار زبان آموزان ایرانی قرار دهد.

خدمات ما در اولین مرحله با تعیین سطح مکالمه محور و مشاوره آغاز می‌شود. در این مرحله زبان آموزان از سطح واقعی زبان انگلیسی خود اطلاع پیدا کرده و از نقاط ضعف خود آگاه میشود. کلیه فرآیند تعیین سطح به شکل رایگان انجام می‌شود و نتایج به دست آمده از آن مبنای مشاوره تخصصی خواهد بود.

چنانچه زبان آموزان علاقه‌مند به شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون‌های آیلتس، پی تی ای، و یا  تافل باشند می‌توانند با شرکت در آزمون تعیین سطح که بر اساس استاندارد CEFR  انجام می‌شود تخمینی از نمره خود در این آزمون‌ها را به دست آورده و برای مراحل بعد برنامه ریزی کنند.

فراتر از این آموزشگاه زبان پردیس تاک تلاش دارد تا از طریق وبلاگ آموزشی و کتابخانه آنلاین بهترین منابع و کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی را به شکل رایگان در اختیار علاقه‌مندان فراگیری زبان انگلیسی قرار دهد تا هزینه و زمان دسترسی به منابع چه برای علاقه مندان به یادگیری مکالمه انگلیسی و چه برای داوطلبان آزمون‌های بین المللی کاهش یابد.

ما کیفیت خدمات آموزشی خود را با به کارگیری این رویکردها تضمین می‌کنیم:

استفاده از کارآمد ترین اساتید متخصص برای تمام کلاس ها و دوره‌ها

نظارت مستمر بر پیشرفت عملکرد زبان آموزان با سنجش پویا

به کارگیری بهترین و به روز ترین منابع آموزشی از معتبرترین ناشران بین المللی

ارائه خدمات مشاوره تخصصی

1400/07/20
17:01:11
0.0 / 5
764
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
الف دانلود