برای مقابله با شركت های بزرگ ؛

ترامپ تا ماه آتی شبکه اجتماعی اختصاصی خودرا راه اندازی می نماید

ترامپ تا ماه آتی شبکه اجتماعی اختصاصی خودرا راه اندازی می نماید

الف دانلود: دونالد ترامپ رییس جمهور سابق آمریکا از راه اندازی شبکه اجتماعی اختصاصی خود به نام حقیقت آگاهی داده است. این اقدام واکنشی به ممنوعیت حضور وی در توئیتر و فیسبوک است.به گزارش الف دانلود به نقل از رویترز، شبکه اجتماعی تروت توسط شرکت جدیدی تأسیس می شود که حاصل ادغام گروه فناوری و رسانه ای ترامپ و یک شرکت دیگر به نام SPAC است.
ترامپ در اطلاعیه ای که در این حوزه منتشر نموده، تصریح کرده که " ما در زمانه ای زندگی می نماییم که طالبان حضور وسیعی در توئیتر دارد و با این وجود هنوز رییس جمهور محبوب شما را ساکت می کنند. این غیر قابل پذیرش است! "
ترامپ افزوده است: وظیفه ما این است که به همگان امکان اظهار نظر بدهیم. من از این که به زودی افکارم را در مورد این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارم هیجان زده هستم و می خواهم به میدان مبارزه با شرکت های بزرگ فناوری بازگردم.
قرار است نسخه آزمایشی شبکه تروت ماه آتی راه اندازی شود و تکمیل آن تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ طول خواهد کشید. در این شبکه خدمات ویدئویی پولی تفریحی، خبری، پادکست و غیره نیز در دسترس خواهد بود. همین طور این شبکه خدمات کلود نیز در رقابت با گوگل، آمازون و غیره ارائه می دهد.


منبع:

1400/07/30
12:07:18
0.0 / 5
742
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
الف دانلود