کدهای مخفی آیفون چه کاربردی دارد؟

کدهای مخفی آیفون چه کاربردی دارد؟

به گزارش الف دانلود کدهای شماره گیر،  کدهایی هستند که می توانند کارهای مختلفی انجام دهند، همچون این که با شماره گیری این کدها در آیفونتان IMEI دستگاهتان را شناسایی کنید و یا ببینید که سیگنال فعلی گوشی تان چقدر قوی است.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، سرگرم کننده است که چیز جدیدی در مورد فناوری مورد استفاده روزانه خود بیاموزید و خصوصیت های کوچکی که تبلیغ نمی شوند کشف کنید. اگر زمان زیادی را صرف جست وجو و بررسی خصوصیت های تلفن همراهتان نکرده باشید، احتمالاً کدهای شماره گیر هم همچون خصوصیت های پنهان برای شما هستند. کدهای شماره گیر، همان گونه که از نامشان مشخص است، کدهایی هستند که شما در برنامه تلفن آیفون خود شماره گیری می کنید.
این کدها می توانند کارهای مختلفی انجام دهند، یکی به شما اجازه می دهد IMEI دستگاهتان را شناسایی کنید و دیگری می تواند به شما نشان دهد که سیگنال فعلی گوشی تان واقعا چقدر قوی است. این کدها می توانند تنظیمات را تغییر داده یا داده هایی را که نمی دانستید به شما نشان دهند.
افشای کامل این کدها می تواند مشکل ساز باشد و بسته به اتصالات اپراتوری تلفن همراه، امکان دارد کار نکند. با این وجود، این کدها آزمایش شده و واقعی هستند و با ترکیب مناسبی از دستگاه و اپراتور، کار می کنند. وبسایت لایف هکر به بعضی از کدهایی که به نظر مفید می رسند، اشاره نموده است.
IMEI آیفون خویش را بررسی کنید
IMEI آیفون شما یک شماره منحصربه فرد است که می تواند برای شناسایی دستگاه شما استفاده گردد. به همین دلیل، اغلب جهت بررسی این که آیا تلفن به سرقت رفته است یا خیر، استفاده می شود. مهم این است که این شماره را به افراد دیگر ندهید. برای به دست آوردن کد IMEI، یک راه از راه کد شماره گیر است. #۰۶#* را شماره گیری کنید و پیش از این که فرصتی برای ضربه زدن به دکمه تماس پیدا کنید، صفحه اطلاعات دستگاه ظاهر می شود.
قدرت سیگنال آیفون خویش را بررسی کنید
آیا تاکنون اینترنت ضعیفی را تجربه کرده اید، در حالیکه آیفون شما ادعا می کند که سیگنال های قوی و کامل دارد؟ اینجاست که آزمون میدانی می تواند مفید باشد؛ این منوی پنهان حاوی اطلاعات زیادی در مورد سیستم تلفن همراه می باشد، البته این خصوصیت برای زمانی است که آیفون های قدیمی دارای خصوصیت هایی هستند که آیفون های جدید ندارند. اگر آیفون ۵G دارید (آیفون ۱۲ یا سری آیفون ۱۳)، نمی توانید از این کد استفاده کنید. همه آیفون ها می توانند از منوی تست میدانی استفاده کنند، اما تنها آیفون های LTE قادر خواهند بود قدرت سیگنال گوشی خویش را مشاهده کنند.
برای این کار می توانید از شماره گیر کد *#۱۲۳۴۵#۳۰۰۱* برای آوردن منوی تست زمینه استفاده کنید. در این بخش اطلاعات زیادی وجود دارد اما آنها را نادیده بگیرید و روی نماد منوی سمت راست ضربه بزنید. سپس به بخش LTE بروید و Serving Cell Meas را انتخاب کنید. اعداد کنار rsrp۰ و rsrp۱ را که به ترتیب نمایانگر برج سلولی فعلی و برج پشتیبان هستند، بررسی کنید. هرچه عدد به صفر نزدیک باشد، ارتباط شما با برج بهتر است و هرچه دورتر باشد، ارتباط بدتر است.
مسدود کردن تماسهای خروجی
سپردن آیفون به شخصی دیگر برای استفاده، امکان دارد یک تمرین طاقت فرسا در اعتماد باشد. اگر یکی از نگرانی های شما این است که آن شخص با آیفون شما با چه کسی تماس می گیرد، بدانید که یک کد شماره گیر سریع برای مسدود کردن همه تماسهای خروجی وجود دارد. *۳۳ *را شماره گیری کنید و سپس یک پین چهار رقمی و # (به عنوان مثال #۱۲۳۴*۳۳*) وارد کنید. این پین اطمینان می دهد که کسی نمی تواند بلاک را به سادگی غیرفعال نماید. هنگامی که دکمه تماس را فشار می دهید، خصوصیت اجرا می شود. سپس می توانید با تایپ کردن همان کد و ترکیب PIN آنرا غیرفعال کنید.1400/08/01
21:18:37
0.0 / 5
712
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود