شاتل موبایل رونمایی كرد؛

امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی در سیمکارت های هوشمند

امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی در سیمکارت های هوشمند

الف دانلود: شاتل موبایل برای نخستین بار از امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی در سیمکارت های هوشمند رونمایی نمود.


به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، برای نخستین بار در کشور، شاتل موبایل از قابلیت "انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان" در سیمکارتهای هوشمند خود رونمایی نمود.
در کنار پیاده سازی فاز جدید هوشمندی سیمکارت های شاتل موبایل و همزمان با افزایش قابلیت ها و دقت این فناوری نوآورانه، راهکاری فراهم شده تا مشترکین سیمکارت های این اپراتور در هر لحظه بتوانند بوسیله شماره گیری کد دستوری #۸*۱*، بدون نیاز به اعمال تنظیمات خاص و یا نصب اپلیکیشن، امکان استعلام وضعیت اتصال، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان سیمکارت خود و یا بازگشت به حالت انتخاب هوشمند شبکه را داشته باشند.
دسترسی به این توانایی ها بوسیله کد دستوری اکنون برای نخستین بار و بصورت آزمایشی برای مشترکین سیمکارت های شاتل موبایل در استان خوزستان راه اندازی شده و دسترسی به این خدمت جدید، به زودی در سایر استانهای کشور نیز فراهم خواهد شد.
در این سرویس مشترکین با شماره گیری کددستوری #۱*۸*۱* امکان استعلام و مشاهده شبکه رادیویی که در لحظه به آن متصل هستند را خواهند داشت و با شماره گیری کد #۲*۸*۱* انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان بین سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور امکان پذیر میشود. با شماره گیری #۳*۸*۱* هم امکان بازگشت به حالت هوشمند و انتخاب خودکار شبکه رادیویی فعال می شود. گفتنی است در صورت عدم فعالسازی مجدد انتخاب هوشمند شبکه، با خروج مشترک از شهر محل سکونت خود و یا در صورت افت فناوری شبکه انتخاب شده مشترک، قابلیت انتخاب هوشمند شبکه بصورت خودکار باردیگر فعال می شود و جهت استفاده از بهترین پوشش و فناوری شبکه، انتخاب شبکه بصورت خودکار صورت خواهد گرفت.
شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور است که امکان اتصال هوشمند و خودکار به سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور را فراهم نموده است. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباب سیمکارت های هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G/LTE با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ بصورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.


منبع:

1400/08/16
22:56:50
0.0 / 5
710
تگهای خبر: اپل , سایت , سرویس , سیم كارت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
الف دانلود