رونمایی ارزان ترین مدل لپ تاپ سرفیس مایکروسافت

رونمایی ارزان ترین مدل لپ تاپ سرفیس مایکروسافت

مایکروسافت برای به چالش کشیدن کروم بوک گوگل در بازار آموزش، ارزان ترین مدل لپ تاپ سرفیس را به همراه نسخه جدیدی از نرم افزار ویندوز که ویژه مدارس طراحی شده است، رونمایی نمود.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، قیمت لپ تاپ سرفیس SE با صفحه ۱۱.۶ اینچی و ۱۶ ساعت عمر باتری، از ۲۴۹ دلار آغاز می شود. شرکای مایکروسافت شامل ایسر و دل هم با استفاده از ویندوز ۱۱ SE – ورژنی از جدید ترین نسخه نرم افزار مایکروسافت که برای مدارس طراحی شده است - لپ تاپهای جدیدی برای مدارس خواهد ساخت. هدف از این برنامه رقابت با کروم گوگل است که در فضای بازار آموزش آمریکا پیشتاز است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مایکروسافت کوشیده است قیمت دستگاههای سرفیس را پایین بیاورد و با شرکایش روی نوت بوک ارزانقیمت ویژه کلاسهای درس همکاری کرده است. مدارس به میزان فزاینده دستگاه کروم بوک گوگل را جهت استفاده دانش آموزان انتخاب می کنند و در نتیجه شمار دانش آموزان آمریکایی که با سیستم عامل و برنامه های آفیس این شرکت در مقایسه با ویندوز و آفیس مایکروسافت آشنایی دارند، رشد کرده است.

مایکروسافت می خواهد لپ تاپ SE را از راه فروشندگان آموزشی به مدارس عرضه نماید و مصرف کنندگان عادی و شرکتها نمی توانند این لپ تاپ را سفارش دهند.

منبع:

1400/08/19
12:25:28
0.0 / 5
723
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
الف دانلود