توضیح وزیر ارتباطات درباره سورپرایزش

توضیح وزیر ارتباطات درباره سورپرایزش

به گزارش الف دانلود وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم رونمایی از ناوگان برقی شركت ملی پست با اشاره به این كه پست در گذشته دارای ناوگان هوایی بود، اظهار داشت: با راه اندازی اولین پهباد پستی، ناوگان هوایی پست باردیگر زنده شد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، محمد جواد آذری جهرمی در مراسم رونمایی از ناوگان برقی شركت ملی پست با اشاره به اینكه وزارت ارتباطات با تجهیز پست به ناوگان برقی به پروژه تهران هوشمند پیوست، اظهار داشت: شركت ملی پست با اجرای طرح پست پلاس یكی از آلوده ترین مناطق تهران را به ۲۰۰ موتور برقی، ۵۰ دوچرخه و ۱۰ ماشین برقی مجهز می كند و یك گام در این عرصه به پیش می رود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه كرد: در حوزه آلودگی هوا حرف زدن كافی است و باید عمل كرد.
آذری جهرمی با اشاره به این كه هیچ سورپرایزی بهتر از گام برداشتن برای سلامتی مردم نیست، اظهار داشت: در سال های گذشته پست دارای ناوگان هوایی بود اما كنار گذاشته شد و با راه اندازی اولین پهباد پستی ناوگان هوایی پست باردیگر زنده شد و با اولویت در خدمت هلال احمر و اورژانس قرار می گیرد تا به نیازهای دارو و درمان بیماران هم كمك نماید.
وزیر ارتباطات با بیان این كه اگر پروژه پهباد پستی در كشور خارجی انجام می شد جوانان ما حسرت می خوردند، خاطرنشان كرد: پروژه پهباد پستی به دست جوانان خلاق ایرانی انجام شده است و ما با جدیت این پروژه را پیگیری می نماییم و با نظر خواهی از مردم اسم مناسبی را برای اولین پهباد پستی انتخاب خواهیم كرد.
وی با تاكید به اینكه شوخی مردم در اینباره را می پذیریم، اضافه كرد: نظرات مردم در هر قالبی ولو شوخی ها پرارزش است.
آذری جهرمی خاطرنشان كرد: پست پلاس به صورت پایلوت در یك منطقه از تهران اجرا می شود و با بررسی نتیجه آن در بقیه مناطق تهران و كشور هم پیاده سازی خواهد شد.1398/09/23
22:16:34
5.0 / 5
3824
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
الف دانلود