دستورمدیرعامل مترو برای بازنگری روند عملیاتها جهت پیشگیری از حوادث

دستورمدیرعامل مترو برای بازنگری روند عملیاتها جهت پیشگیری از حوادث

به گزارش الف دانلود مدیرعامل جدید و عضو هیات مدیره شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در گذشت کارگر خدوم شرکت پیمانکاری نامدار پارس را به خانواده این مرحوم و همکاران تسلیت گفت.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، در پیام تسلیت مهدی شایسته اصل مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه آمده است: خبر درگذشت همکارمان مرحوم علیرضا گودرزی در حادثه پیش آمده در ایستگاه ارم سبز، باعث تأسف و تأثر اینجانب و تمامی همکاران خدوم در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه شد. اینجانب ضمن عرض تسلیت مراتب همدردی خویش را با خانواده محترم آن مرحوم اعلام داشته و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت دارم.
بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو؛ مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه آمده در نخستین روز آغاز رسمی کار خود در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه دستور بازنگری روند کارهای عملیاتی را برای پیشگیری از این گونه حوادث در دستور کار قرار داد و با ابلاغ به کمیسیون های بررسی سوانح شرکت بهره برداری متروی تهران خواهان نظارت بیشتر بر حسن اجرای مقررات حفاظت فنی و بهداشت کار صیانت نیروی انسانی و همینطور جلوگیری از حوادث ناشی از کار، حفظ و ارتقای سلامتی کارگران و سالم سازی محیط های کار، جلوگیری از بروز این گونه حوادث شد.

وی با تکیه بر این که بهداشت جسم و روان نیروی کار برای پیشرفت یک صنعت و پویایی کشور از اهمیت بالایی برخوردار می باشد اظهار داشت: توجه به ایمنی در محیط کار، صد درصد در بهره وری تاثیر می گذارد بنابراین سلامت جسم و جان کارکنان برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد، همکارانم را در واحدهای عملیات، ایمنی و مهندسی عملیات، کیفیت و واحدهای متولی دیگر باید هرچه سریعتر صدمه شناسی کرده و دستورالعمل های لازم در این خصوص را بازنگری کنند تا دیگر شاهد این گونه حوادث نباشیم.

وی تصریح کرد: این حادثه برای خانواده شرکت بهره برداری مترو بسیار دردناک بوده است و امیدوارم با ساز و کارهای جدید دیگر شاهد چنین حوادث تلخی در مترو بعنوان پاک ترین سیستم حمل و نقل ریلی نباشیم. همان گونه که جان و سلامت مسافران برای ما حائز اهمیت می باشد. حفظ جان و سلامت کارکنان هم بعنوان بزرگترین سرمایه این شرکت در اولویت قرار دارد.
منبع:

1400/09/03
14:24:49
0.0 / 5
815
تگهای خبر: سیستم , شركت , كیفیت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
الف دانلود