حضور گروه مخابرات ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه تلکام

حضور گروه مخابرات ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه تلکام

به گزارش الف دانلود گروه مخابرات ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی با شعار مخابرات، تحول دیجیتال، توسعه پایدار در نمایشگاه های بین المللی تهران حضور می یابد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ستاد خبری شرکت مخابرات ایران در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی، این شرکت با رویکرد فناوری اطلاعات و عرضه راهکارهای نوآورانه و با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و عرضه محصولات متنوع در نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ حضور می یابد.

این گروه با محوریت شرکت مخابرات ایران و حضور شرکتهای مجتمع صنعتی رفسنجان، شرکت تحقیقاتی آزمون کیفیت، خدمات مخابراتی ارگ جدید، شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران، شرکت بهینه پردازش، شرکت فراز فنون مرکزی، شرکت امید ژرف نگر، شرکت نوران ارتباط پایدار، شرکت کاراشاپ، شرکت شسکام و شرکت کابلهای مخابراتی شهید قندی در بیست و دومین نمایشگاه مخابرات، فناوری اطلاعات و راهکارهای نوآورانه به صورت فعالانه حضور می یابد.

بر طبق این گزارش، شرکت مخابرات ایران با عنایت به رویکرد در خصوص تقویت ارتباط بین شرکت ها در نمایشگاه های تلکام، با حضور در بخش های گفتگو با سازمان ها و شرکتهای کارفرمایی و بخش های دولتی و خصوصی، آماده مذاکره و تعامل به منظور گسترش بازار حوزه ICT و پاسخگویی به پرسش های بازدیدکنندگان در بخش های مختلف صنعت ارتباطات کشور است.

این گزارش می افزاید، به منظور تحقق رویکرد تعاملی و همگرایی شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه، سرویسهای مناسب مشتریان خانگی، سازمانی و تجاری در نمایشگاه به نمایش گذاشته شده و افراد، شرکت ها و سازمان های مختلف می توانند ضمن آشنایی با کمپین های خاص نمایشگاه برای مشتریان مختلف با حضور در نمایشگاه، از نحوه عرضه این خدمات و مزیت های سرویسهای متنوع گروه مخابرات ایران در این عرصه ها آشنا گردند.

علاقمندان و فعالان حوزه ارتباطات و مخابرات می توانند با حضور در سالن ۷، ۸ و ۹ نمایشگاه بین المللی تهران، در فضایی به مساحت بیشتر از ۱۲ هزار متر مربع، از محصولات و سرویسهای مختلف شرکت مخابرات ایران در تلکام ۲۰۲۱ بازدید به عمل آورند.

بنا بر اعلام معاونت امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران، وزارت ارتباطات حمایت راهبردی خویش را از نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ اعلام نموده است و سایر بخش های ذی نفع همچون اپراتورها و شرکتهای دانش بنیان هم در جهت انطباق با برنامه های وزارت ارتباطات در این نمایشگاه که بر اساس ارتباط بین شرکت ها و تقویت تعامل و هم افزایی صنایع ارتباطی و مخابراتی کشور است، حضور می یابند.

بر طبق این گزارش، شرکت مخابرات ایران هم بعنوان بزرگ ترین اپراتور ارتباطی کشور در جهت همگرایی با اپراتورهای مختلف صنعت ارتباطات کشور و نهادهای تصمیم گیر بخش ارتباطات، حضور فعالانه ای در بیست و دومین نمایشگاه تلکام خواهد داشت.

گفتنی است نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ از تاریخ پنج شنبه، دوم تا یکشنبه، پنجم دیماه از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.


منبع:

1400/09/22
12:30:14
0.0 / 5
639
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
الف دانلود