مقام مسئول سازمان هواپیمایی خبر داد؛

دو اپ موبایل مجوز فروش بلیت هواپیما از سازمان هواپیمایی گرفتند

دو اپ موبایل مجوز فروش بلیت هواپیما از سازمان هواپیمایی گرفتند

مدیرکل نظارت بر آژانس های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز فروش بلیت هواپیما برای برخی اپلیکیشن های موبایلی پُرطرفدار اطلاع داد.به گزارش الف دانلود به نقل از مهر، در حالیکه حسن خوشخو مدیرکل نظارت بر فرودگاه ها، شرکتهای هواپیمایی و آژانس های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری در نامه ای در تاریخ ۷ مهر ماه سال جاری خطاب به رؤسای دادگاه فرهنگ و رسانه و پلیس فتا، خواهان مسدود شدن فروش بلیت هواپیما از جانب برخی اپلیکیشن های موبایلی مشهور شده بود، این اپلیکیشن ها پس از حدود ۳ ماه از زمان صدور این نامه، توانسته اند مجوزهای لازم را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت نمایند.
وی پیش از این هم اظهار داشته بود: بارها به مردم سفارش کرده ایم از خرید بلیت اینترنتی از سایت های بدون مجوز و غیر معتبر اجتناب کنند، همواره تاکید کرده ایم، مردم به صورت مستقیم و بدون حضور واسطه خرید بلیت انجام دهند.
به گفته این مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری، در سایت این سازمان بخش سامانه خدمات الکترونیک، سامانه و درگاه جدیدی داریم که لیست همه آژانس ها و سایت های دارای مجوز فروش بلیت هواپیما در آن درج شده است، مردم وقتی قصد تهیه بلیت دارند حتما این لیست را مشاهده کنند، زمان زیادی از آنها نمی گیرد اما بدین ترتیب مطمئن می شوند سایت یا آژانسی که قصد خرید بلیت از آنرا دارند معتبر است.


خوشخو: اپلیکیشن های موبایلی مجوز بلیت فروشی گرفتند
حسن خوشخو مدیرکل نظارت بر آژانس های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این اپلیکیشن ها و این که آیا مجاز به فروش بلیت هواپیما هستند یا خیر؟ اظهار نمود: اسنپ مراحل دریافت مجوز را طی کرده است.
وی اضافه کرد: نرم افزار آپ هم برای دریافت مجوز اقدام نموده و درحال گذراندن مراحل نهایی است. بزودی این اپلیکیشن ها مجوزهای مربوطه را دریافت خواهند کرد.
تبلیغات تلویزیونی سایت فروش بلیت هواپیما، بلااشکال است
خوشخو درباره این که آیا وبسایت «سفرمارکت» که در ایام اخیر درحال تبلیغات فروش بلیت پرواز است، مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری دارد، اظهار داشت: سفرمارکت هم از قبل مجوزهای لازم را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کرده بود.


منبع:

1400/09/25
11:02:00
0.0 / 5
587
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
الف دانلود