كری خوانی جدید هواوی

فروش 230 میلیون گوشی هوشمند در 2019!

فروش 230 میلیون گوشی هوشمند در 2019!

به گزارش الف دانلود هواوی اعلام نموده است كه تا آخر سال جاری میلادی میزان فروش گوشیهای خود در بازارهای جهانی به ۲۳۰ میلیون دستگاه افزایش پیدا خواهد نمود.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، ریچارد یو، مدیر ارشد اجرایی شركت هواوی، در جریان برگزاری نشست و جلسه ای داخلی در این شركت، برآورد و اعلام نموده است كه هواوی تا آخر سال جاری میلادی ۲۳۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند خواهد فروخت.
ماه اكتبر بود كه این غول تكنولوژی چینی از رسیدن به ركورد فروش ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند اطلاع داد و اینكه این ركورد ۶۴ روز زودتر نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۸ میلادی به دست آمده است.
طبق گزارش وب سایت gsmarena، به نظر می آید كه هواوی در آستانه آخر سال جاری میلادی در نظر دارد كه این رقم را به ۲۳۰ میلیون دستگاه افزایش دهد و با این رشد قابل توجه و چشم گیر گوی رقابت را از سایر رقبای قدرتمند خود همچون سامسونگ و اپل برباید.
این در حالیست كه هواوی از سال ۲۰۱۸ میلادی تابحال تحت تأثیر اتهاماتی همچون جاسوسی از كاربران و مقامات آمریكایی و همكاری با دولت چین از جانب كاخ سفید و بسیاری دیگر از متحدان ایالات متحده به شدت تحت فشار و تحریم های گوناگونی قرار گرفته است.
كارشناسان و تحلیل گران فعال در موسسه تحقیقاتی استراتژی آنالتیكس پس از اعلام هواوی پیشبینی و خاطرنشان كردند كه در صورتیكه هواوی بتواند به قول خود عمل كند، قادر خواهد بود به صدرنشین جدول پرفروش ترین برند موبایل كه بزرگترین رقیب آن هم به حساب می آید، یعنی سامسونگ، نزدیك شود و این احتمال وجود دارد كه جایگاه نخست سامسونگ را متزلزل كرده و آنرا به چالش بكشاند.
طبق آخرین آمارهای انتشار یافته، هواوی پس از سامسونگ و پیش از اپل، موفق شده است رتبه دوم پرفروش ترین برند گوشیهای هوشمند را در بازارهای جهانی به خود اختصاص دهد.
خیلی از كارشناسان فعال در حوزه فناوری بر این باورند در صورتیكه هواوی سال ۲۰۲۰ میلادی هم با تحریم و محدودیت های شدید از جانب دولت ایالات متحده و شركت های بزرگ آمریكایی همچون گوگل شروع كند و همچنان نتواند از سرویس های توسعه داده شده توسط گوگل استفاده نماید، باید نقشه و برنامه ریزی های بسیار دقیق تر و بهتری برای افزایش میزان فروش خود در بازارهای جهانی داشته باشد چونكه این امر به شدت فروش و درآمدزایی این غول تكنولوژی چینی را نشانه گرفته و بطور حتم به آن آسیب خواهد زد.1398/10/01
11:48:10
5.0 / 5
3769
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
الف دانلود