اتصال كاربران آیفون به اینترنت با ماهواره های اپل!

اتصال كاربران آیفون به اینترنت با ماهواره های اپل!

الف دانلود: گزارش ها حاكیست كه اپل با به كارگیری متخصصان فعال در حوزه  ارتباطات و ماهواره بطور مخفیانه در تلاش است تا گوشیهای آیفون برای آنتن دهی و اتصال به اینترنت نیازمند اپراتورهای مخابراتی نباشند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، تازه ترین اخبار و گزارش های انتشار یافته در منابع و رسانه های خبری نشان میدهد كه اپل بطور مخفیانه با به كارگیری گروهی از بهترین متخصصان فعال در حوزه ارتباطات، مخابرات و ماهواره در تلاش است تا به كاربران گوشیهای آیفون امكان اتصال به شبكه جهانی اینترنت را بدون نیاز به دریافت آنتن و خدمات از طرف اپراتورها و شركت های مخابراتی كشورهای مختلف فراهم بیاورد.
طبق گزارش بلومبرگ، این پروژه كه یكی از اولویت های تیم كوك، مدیر عامل اپل شمرده می شود، در صورت اجرایی شدن، اپراتورهای مخابراتی را برای سرویس دهی، آنتن دهی و اتصال كاربران و مشتركان به شبكه اینترنت جهانی دور خواهد زد چونكه گوشیهای آیفون را بطور مستقیم به ماهواره های اپل متصل و ملحق خواهدنمود بدین سبب آنها جهت استفاده از هرگونه خدمات ارتباطی، نیازمند اپراتورهای خود نخواهند بود.
اپل در كنار توسعه نسل جدیدی از ارتباطات مبتنی بر تكنولوژی بی سیم، همین طور در تلاش است تا با تكامل ماهواره های خود، برخی دیگر از امكانات خود همچون ردیاب موقعیت جغرفیایی كاربران، نقشه و سایر سرویس های مربوطه را بهبود ببخشد.
هنوز اپل هیچ كدام از اطلاعات فوق را به صورت رسمی تایید نكرده است.
منبع:

1398/10/02
20:08:19
5.0 / 5
3754
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
الف دانلود