شبی سرد برای بیت كوین

ریزش بیتکوین ادامه دار خواهد بود؟

ریزش بیتکوین ادامه دار خواهد بود؟

به گزارش الف دانلود یک کارشناس حوزه رمزارزها اظهار داشت: بعد از آنکه بیتکوین در عبور از سطح قیمتی ۵۲ هزار دلار ناموفق بود، دیشب در عرض تنها چند ساعت بیشتر از ۳۰۰۰ دلار ریزش کرد. اتریوم هم چندان شب خوبی را سپری نکرد و حالا زیر ۴۰۰۰ دلار معامله می شود.


احسان عاشوری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: در چند روز گذشته همه چیز برای بیتکوین خوب پیش می رفت، آهسته توانسته بود در شب کریسمس ۵۰ هزار دلار را رد کند و حتی تا ۵۲ هزار دلار هم بالا برود، اما این روزها خرس ها یا همان فروشنده های بازار قدرت بیشتری نسبت به گاوها یا همان خریداران دارند و توانستند بیتکوین را به زیر بکشند. البته به هر حال بیتکوین مقاومت کرد و از ۴۷ هزار دلار پایین تر نرفت.
وی افزود: هم اکنون بیتکوین در وضعیت ریکاوری است و نزدیک ۴۸ هزار دلار معامله می شود. اگر قیمت بیتکوین نتواند به بالاتر از ۴۹٫۲۰۰ برسد، احتمال دارد همچنان به روند نزولی خود ادامه دهد. با کاهش قیمت به کمتر از ۴۷٫۲۰۰ دلار باید منتظر حتی ریزش های بیشتر از جانب بیتکوین باشیم.
این کارشناس حوزه رمزارزها، با اشاره به اینکه آلت کوین ها هم چندان وضعیت خوبی ندارند، اغلب آنها در وضعیت قرمز به سر می برند، اضافه کرد: آلت کوین ها هم برخلاف روز گذشته که سودهای قابل توجهی به سرمایه گذاران خود هدیه داده بودند، امروز لباس قرمز به تن کرده اند. اتریوم روزهای زیادی بود که بالای ۴۰۰۰ دلار معامله می شد، اما طی ۲۴ ساعت گذشته با ریزش مواجه گردید و حالا زیر خط ۴۰۰۰ دلار به سر می برد.
عاشوری افزود: با نگاهی کلی به بازار ارزهای دیجیتالی متوجه می شویم همچنان بیتکوین سردمدار این بازار است و با کوچکترین نوسانی، قیمت تمام ارزهای دیجیتالی تکان می خورد. سولانا، کاردانو، ریپل، آولانچ، دوج کوین، شیبا اینو، ماتیک، لایت کوین و چین لینک هم طی یک روز گذشته، بین ۱ تا ۵ درصد افت قیمت داشته اند. رمزارز ترا با ۷.۵- درصد و پولکادات ۶- درصد ریزش، وضعیت بدتری نسبت به رمزارزهای برتر بازار دارند. ارزش بازار ارزهای دیجیتالی با کاهش ۷۰ میلیارد دلاری طی یک روز گذشته، به عدد ۲.۳ ترلیون دلار رسیده است.
منبع:

1400/10/09
14:06:19
0.0 / 5
451
تگهای خبر: دیجیتال
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
الف دانلود