با انصراف شركت های بزرگ؛

نمایشگاه CES به سبب تشدید اومیکرون زودتر از موعد اختتام می یابد

نمایشگاه CES به سبب تشدید اومیکرون زودتر از موعد اختتام می یابد

الف دانلود: همزمان با رشد انفجارآمیز موارد مبتلاشدن به سویه اومیکرون ویروس کرونا برنامه ریزی های قبلی برای برگزاری نمایشگاه CES تغییر کرده تا این رویداد فناورانه زودتر از موعد مقرر تمام شود.به گزارش الف دانلود به نقل از سی جی تی ان، بعد از آنکه شرکت هایی مانند آمازون و جنرال موتورز هم از حضور فیزیکی در نمایشگاه سی ای اس در لاس وگاس به سبب نگرانی های در رابطه با سویه اومیکرون انصراف دادند، اعلام گردید سی ای اس ۲۰۲۲ یک روز زودتر از موعد اعلام شده تمام می شود.
انجمن فناوری مصرف کنندگان که سازمان برگزارکننده این رویداد است، روز جمعه اعلام نمود: «این گام بعنوان یک اقدام ایمنی اضافی که علاوه بر رعایت پروتکلهای بهداشتی فعلی برای حضور در نمایشگاه سی ای اس در نظر گرفته شده، وضع شد.»
این انجمن همین طور اعلام نمود این رویداد در ۷ ژانویه و نه در ۸ ژانویه تمام می شود. گسترش سویه بسیار قابل انتقال اومیکرون منجر به جهش شدید عفونت کرونا در سراسر جهان شده و بسیاری را وادار کرده تا در برنامه های سفر خود تجدید نظر کنند و در نتیجه شاهد لغو هزاران پرواز بوده ایم.
با توجه به نگرانی ها در مورد این سویه، خیلی از شرکتها از حضور فیزیکی در سی ای اس ۲۰۲۲ که هم بصورت مجازی و هم حضوری برنامه ریزی شده و از ۵ ژانویه با مشارکت بیش از ۲۲۰۰ شرکت و سازمان شروع می شود، انصراف دادند.
طی چند روز گذشته، تعداد زیادی از شرکتها همچون ای ام دی، گوگل، متا و غیره نیز برنامه های حضور فیزیکی خود در سی ای اس ۲۰۲۲ را کنار گذاشته اند.


منبع:

1400/10/13
09:51:02
0.0 / 5
704
تگهای خبر: سازمان , شركت , فناوری , گوگل
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
الف دانلود