گوشیهای میان رده از پرچمدارها جلو زدند

گوشیهای میان رده از پرچمدارها جلو زدند

به گزارش الف دانلود اخیرا لیستی از پرفروش ترین گوشیهای هوشمند در آخرین فصل از سال جاری میلادی انتشار یافته است كه نشان داده است گوشیهای میان رده جای پرچمداران را گرفتند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، اخیرا آمار و ارقام انتشار یافته از میزان فروش گوشیهای هوشمند نشان داده است كه گوشیهای پرچمدار و گران قیمت دیگر جزو پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصولات از نگاه كاربران و بازارهای جهانی نیست و گوشیهای میان رده با قیمت متناسب تر و مقرون به صرفه تر توانسته اند به خوبی جای آنها را بگیرند و رتبه های نخست لیست رده بندی محبوب ترین گوشیهای فروخته شده در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی را به خود اختصاص دهند.
طبق وب سایت phonearena، نمودار زیر پرفروش ترین و محبوب ترین گوشیهای هوشمند را در آخرین آمارهای انتشار یافته را نشان می دهد:بر مبنای اطلاعات مندرج در نمودار بالا كه توسط كارشناسان و محققان فعال در موسسه تحقیقاتی كانترپوینت جمع آوری، تهیه و انتشار یافته است، آیفون ایكس آر اپل با اختصاص سه درصد از سهم بازارهای جهانی موفق شده است رتبه نخست این جدول را به خود اختصاص دهد.
سامسونگ گلكسی آ۱۰ و آ۵۰ هم به ترتیب با اختصاص ۲.۶ درصد و ۱.۹ درصد از بازارهای جهانی در رتبه های دوم و سوم این لیست جای گرفته اند.
اوپو آ۹ و آیفون ۱۱ اپل هر دو ۱.۶ درصد، اوپو آ۵ اس با ۱.۵ درصد، سامسونگ گلكسی آ۲۰ با ۱.۴ درصد، اوپو آ۵ با ۱.۳ درصد، شیائومی ردمی ۷آ با ۱.۲ درصد و هواوی پی۲۰ هم با ۱.۱ درصد از بازارهای جهانی به ترتیب در جایگاه های چهارم تا دهم لیست رده بندی پرفروش ترین گوشیهای هوشمند در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی جا گرفته اند.1398/10/08
20:17:28
5.0 / 5
3768
تگهای خبر: اپل , تحقیقات , سایت , كاربر
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
الف دانلود