راه اندازی امکانات مشابه کلاب هاوس در لینکدین

راه اندازی امکانات مشابه کلاب هاوس در لینکدین

به گزارش الف دانلود شبکه اجتماعی حرفه ای لینکدین از مارس سال قبل سرگرم کار روی قابلیت اتاق صوتی زنده به سبک کلاب هاوس بوده و این توانایی را برای عرضه در ماه میلادی جاری آماده کرده است.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، لینکدین به وبسایت تِک کرانچ اعلام نمود هدف از عرضه این امکانات، فراهم کردن امکان میزبانی میزگردهای مجازی، گفت و گوهای دورهمی و انواع دیگر بحثهایی است که مناسب این محیط است. میزبانها می توانند بر گفت و گوها نظارت کنند و شرکت کنندگان قادر خواهند بود در طول رویدادهای مجازی و بعد از آن با یکدیگر صحبت کنند. رویدادها در ابزارهایی برگزار می گردد که در پلت فرم لینکدین ساخته شده اند.

لینکدین امیدوار است در ابتدا تولیدکنندگان محتوا که به تولید و اشتراک گذاری محتوا در مورد حرفه و مشاغل می پردازند، میزبان رویدادها شوند و در نهایت سازمانهای بزرگتر هم رویدادهایی را در این پلت فرم برگزار کند.

نسخه ویدیویی این توانایی در بهار موجود خواهد بود. سازمان دهندگان رویدادها نمی توانند برای دسترسی به آنها پول دریافت نمایند چونکه لینکدین هم اکنون برنامه ای برای رویدادهای پولی ندارد.

بر اساس گزارش انگجت، هنگامی که کلاب هاوس در اوج پاندمی کووید ۱۹ فعالیتش را آغاز کرد، شاهد رشد انفجاری محبوبیت خود و استقبال گسترده افرادی بود که به علت پاندمی در خانه حبس شده بودند و به دنبال راههایی برای ارتباط از راه دور با یکدیگر بوند. سایر شرکتهای فناوری همچون فیسبوک، توییتر و دیسکورد هم نسخه های خود از اتاقهای صوتی زنده را عرضه نموده اند. لینکدین شاید ورود دیرهنگامی به این بخش داشته باشد اما قالب مذکور می تواند در بلندمدت موفق باشد چونکه خیلی از افراد مشتاق گوش کردن به تجربه هایی هستند که افراد موفق به اشتراک می گذارند.
1400/10/18
21:07:26
0.0 / 5
627
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
الف دانلود