شاد هک نشده، فقط نسخه های رسمی را نصب کنید

شاد هک نشده، فقط نسخه های رسمی را نصب کنید

به گزارش الف دانلود تیم فنی و پشتیبانی شاد از کاربران خواسته است به منظور پیشگیری از کلاهبرداری، از نصب نسخه های جعلی شاد، نظیر «شاد مخصوص امتحانات» یا هرگونه اپ دیگری خودداری کرده و نسخه جدید را فقط از راه سایت shad.ir و یا استورهای معتبر نصب کنند.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، یکی از مواردی که شاید هیچ وقت از نظر کلاهبرداران فضای مجازی دور نمی ماند، به کار بردن نسخه های جعلی از برنامه ها و اپلیکیشن ها برای عرضه محصولات مخرب خود همچون بدافزارها و جاسوس افزارهاست و باآنکه اطلاع رسانی های گوناگونی برای کاربران انجام شده اما باز هم اتفاق می افتد که بعضی از افراد ناآگاه، فریب این پیام ها را بخورند و با دانلود کردن برنامه های مخرب، دستگاههای خویش را آلوده کنند.
هم اکنون به نظر می آید برخی سودجویان با انتشار نسخه های جعلی اپلیکیشن "شاد" نظیر «شاد مخصوص امتحانات»، تلاش می کنند به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کنند. در این راستا ازسوی شبکه "شاد" اعلام شد، این شبکه دانش آموزی با عنایت به فرآیندهای احراز هویت و همینطور برپایه تدابیر فنی اتخاذشده توسط تیم فنی، به سادگی هک نمی گردد و آنچه تحت عنوان «هک شاد» در رسانه ها مطرح می شود، در اصل کلاهبرداری با استفاده از اکانت های جعلی است.
تیم فنی "شاد"، با به کارگیری فایروال و اتخاذ تدابیر امنیتی تابحال توانسته است جلوی حملات هکرها را گرفته و مانع از انتشار اطلاعات و یا هرگونه دسترسی غیر مجاز به اطلاعات کاربران شود. لازم است کاربران دقت کنند آخرین نسخه شاد را از سایت shad.ir و یا استورهای معتبر دریافت نمایند. همینطور از کاربران خواسته شده به هیچ عنوان محتوای پیامک کد ورود به شاد را در اختیار افراد و اکانت های دیگر قرار ندهند.
کاربران "شاد" می توانند با رفتن به بخش «تنظیمات» شاد و لمس گزینه دستگاههای فعال در قسمت «حریم خصوصی و امنیت»، دسترسی های غیر مجاز به حساب کاربری خویش را قطع کنند. شاد تاکید کرده تنها حساب کاربری رسمی پشتیبانی@shadsupport و @shadsupport2 تنها ربات پشتیبانی شاد @shadAppSupportBot در این پلت فرم است. شاد از کاربران خواسته است، در صورتیکه مورد سوءاستفاده کلاهبرداران قرار گرفتند با مرکز پشتیبانی شاد به شماره تماس ۰۲۱۴۳۰۸۱، تماس گرفته و دسترسی سودجویان را قطع کنند.
منبع:

1400/11/04
11:17:35
0.0 / 5
855
تگهای خبر: اپل , پشتیبان , دانلود , دستگاه
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
الف دانلود