در جلسه شورای عالی فضای مجازی مقرر شد:

ماموریت شش ماهه وزارت ارتباطات درمورد شبکه ملی اطلاعات

ماموریت شش ماهه وزارت ارتباطات درمورد شبکه ملی اطلاعات

شورای عالی فضای مجازی در جلسه ای به ریاست رییس جمهور، به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ماموریت داد با افزایش خدمات داخلی بر روی پلت فرم های زیرساختی کشور، زمینه بهبود کیفیت و سرعت در شبکه ملی اطلاعات را فراهم آورد.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، شورای عالی فضای مجازی در جلسه عصر چهارشنبه (۲۷ بهمن) به ریاست سید ابراهیم رئیسی، کلیات طرح گسترش زیرساخت های خدمات الکترونیک کشور را تصویب کرد.
اعضای شورای عالی فضای مجازی در این نشست ضمن بررسی پیشنهادات مقدماتی و تصویب کلیات طرح، مقرر کردند که جزییات آن در جلسه آینده شورا مطرح و مورد رسیدگی قرار گیرد.
بر این اساس، زیرساخت های خدمات الکترونیک کشور با هدف رفع نیاز داخلی از خدمات الکترونیکی گسترش و ارتقا خواهند یافت به گونه ای که سکوهای داخلی بتوانند نیازمندی های ارائه خدمات عمومی و دولتی را برطرف کنند.
این طرح در امتداد ایجاد زمینه حمایت و توسعه کسب وکارها و خدمات الکترونیک داخلی اجرا خواهد شد.
همین طور شورای عالی فضای مجازی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ماموریت داد با افزایش خدمات داخلی بر روی پلت فرم های زیرساختی کشور، زمینه بهبود کیفیت و سرعت در شبکه ملی اطلاعات را فراهم آورد.
بر این اساس، وزارت ارتباطات مکلف شد با برنامه ریزی دقیق، ظرف شش ماه تغییرات قابل توجهی را در خدمات پایه شبکه ملی اطلاعات فراهم آورد. این وزارتخانه باید برنامه خود برای ایجاد این تغییرات را به تصویب شورای معین در شورای عالی فضای مجازی برساند.1400/11/29
12:14:08
0.0 / 5
546
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
الف دانلود