عضو كمیسیون اجتماعی مجلس:

رسیدگی به طرح صیانت در صحن علنی از هجمه به مجلس و نظام جلوگیری می کند

رسیدگی به طرح صیانت در صحن علنی از هجمه به مجلس و نظام جلوگیری می کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می گوید که ضمن این که باید به طرح پشتیبانی از کاربران فضای مجازی پرداخته شود، اما نباید شرایط و فضای سو استفاده رسانه های معاند و نفوذی های داخلی در ارتباط با این مورد را ایجاد نماییم که به بهانه مبحث فضای مجازی هم مجلس و نظام را مورد هجمه قرار دهند و هم این که عملا باعث تشویش ذهن مردم و نگرانی آنها شوند.


کیومرث سرمدی واله در گفت و گو با ایسنا، درباره تصویب طرح پشتیبانی از کاربران فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی و واکنش ها به آن بیان نمود: فضای مجازی به هر صورت گرفتار مشکلاتی است همچون این که ما اذعان داریم ولنگاری در فضای مجازی وجود دارد و حتما نیاز است که به هر صورت به آن پرداخته شده و کنترل شود. کما این که در همه جای دنیا و در اغلب کشورها فضای مجازی رها شده محض نیست که بتواند امنیت روحی و روانی، اقتصادی یا مسائل و کلیات یک کشور و جامعه را تحت الشعاع قرار دهد و به شکلی باعث تشویش اذهان مردم شود.
ایشان در ادامه اظهار داشت: درباره بحث طرح پشتیبانی از کاربران فضای مجازی از اول هم معتقد بودیم که باید در صحن علنی مطرح شود چون که با بیان و بررسی دیدگاه های کارشناسی نمایندگان مختلف، اولا طرح اصلاح و نقصها آن برطرف خواهد شد و ثانیا وقتی همه مردم به صورت زنده شرح مذاکرات را می شنوند به شکلی اقناع سازی و ایجاد زمینه پذیرش بین مردم بهتر صورت خواهد گرفت. چون مردم مستقیما در جریان مذاکرات قرار می گرفتند و استدلالات و علل همه نمایندگان را می شنیدند طبیعتا مشاوره مجلس در این ارتباط سبب اطلاع بیشتر مردم شده و با اقناع و رضایتمندی آنها همراه خواهد بود.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس یازدهم تصریح کرد: به نظرم ضمن این که باید به این مورد پرداخته شود، اما نباید شرایط و فضای سو استفاده رسانه های معاند و نفوذی های داخلی را در ارتباط با این مورد ایجاد نماییم که به بهانه مبحث فضای مجازی هم مجلس و نظام را مورد هجمه قرار دهند و هم این که عملا باعث تشویش ذهن مردم و نگرانی آنها شوند.
سرمدی در انتها اظهار داشت: ما با اصل آن موافقیم اما به تازگی هم سعی کردیم که در صحن علنی بیاید و در یک اقناع عمومی و بهتری این مورد بررسی شود.


منبع:

1400/12/07
21:00:48
0.0 / 5
555
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
الف دانلود