وزیر آموزش و پرورش :

ارسال كمك های مدارس به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از هفته آینده

ارسال كمك های مدارس به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از هفته آینده

الف دانلود: وزیر آموزش و پرورش از سفر خود به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان جهت بررسی وضعیت منطقه، شرایط مدارس و دانش آموزان و همین طور ارسال كمك های مدارس كشور به مناطق سیل زده این استان از هفته آینده آگاهی داد.


محسن حاجی میرزایی عصر چهارشنبه در حاشیه افتتاحیه سومین كنفرانس حكمرانی و سیاستگذاری عمومی در پاسخ به خبرنگار ایرنا درباب وضعیت مدارس و دانش آموزان در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اظهار داشت: گروهی بطور خاص در وزارت اموزش و پرورش تشكیل و فردی بعنوان نماینده به مناطق سیل زده جهت بررسی شرایط اعزام شده و در هفته آینده به مناطق سیل زده سفر می كنم.
وی افزود: در حال جمع آوری اطلاعات هستیم تا بعد از آن برای كمك به مناطق لطمه دیده به میدان بیاییم.
حاجی میرزایی عنوان كرد: پویش سیل مهربانی ۲ الگویی است كه در زمان زلزله كرمانشاه به كار گرفتیم در این راستا در هفته آینده، روز شنبه یا سه شنبه تعیین شده تا تمامی مدارس كمك خودرا به مدارس مناطق سیل زده ارسال نمایند.
وی درباب اهمیت حكمرانی اظهار داشت: حكمرانی پسندیده و شایسته باید توانایی حل پایدار مسائل را داشته باشد و بتواند به اهداف و آرمان ها دست پیدا كند.
حاجی میرزایی افزود: در آموزش و پرورش اهداف تعلیم و تربیت داریم كه به همه اهداف جامعه گره می خورد بدین سبب تجلی حكمرانی شایسته، مشاركت همه ذی نفعان موضوع است.
وزیر آموزش و پرورش افزود: عملكرد خانواده ها تاثیر مستقیم روی تربیت دارد و باید تعامل سازنده و موثر با آنها ایجاد شود تا به اهداف مشترك دست پیدا نماییم.
وی اشاره كرد: آموزش و پرورش افرادی را تربیت می كند كه مستلزم تعامل گسترده با بخش خدمات و بهداشت و سلامت است پس جریان حكمرانی شایسته گسترده شدن عرصه آموزش و پرورش، دستیابی به چشم انداز مشترك با خانواده ها و تعامل به مشاركت طلبیدن بخش های موثر جامعه است.منبع:

1398/10/25
16:41:31
5.0 / 5
4110
تگهای خبر: خدمات , كنفرانس
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
الف دانلود