مقتدایی خبر داد

تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ درباره وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات

تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ درباره وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات

الف دانلود: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که بیش از 50 نماینده در نامه ای به هیات رییسه خواهان شدند که ماده 234 بخشنامه درباره وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات درباب ترک فعل صورت گرفته در تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت مخابرات اعمال شود.


به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، عباس مقتدایی با اعلان اینکه پیگیری های زیادی برای تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت مخابرات در طول سال جاری صورت گرفته است، اظهار داشت: وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات مرتبا می گویند «انجام می شود» ولی متاسفانه اقدام عملی صورت نگرفته از جانب دیگر تعداد زیادی از ایثارگران مخابرات گلایه می کنند که چرا تا حالا این مساله انجام نشده است.
مقتدایی افزود: در همین راستا باتوجه به ترک فعل صورت گرفته، اعمال ماده ۲۳۴ قانون بخشنامه داخلی مجلس مقابل وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات با حدود ۵۰ امضا تقدیم هیات رییسه مجلس شد و امضاها روبه افرایش است. ان شاءالله موضوع بررسی و بعد از تصویب به قوه قضاییه ارجاع می شود. مدیران مخابرات و وزارت ارتباطات بزودی به مجلس احضار می شوند و در صورت عدم اقدام، این شکایت نمایندگان به قوه قضاییه ارجاع می شود.
به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، طبق ماده ۲۳۴ بخشنامه داخلی مجلس، هرگاه حداقل ۱۰ نفر از نمایندگان و یا هرکدام از کمیسیون ها، عدم رعایت شئونات و نقض یا استنکاف از اجرای قانون یا اجرای ناقص قانون توسط رییس جمهور و یا وزیر و یا مسئولین دستگاه های زیرمجموعه آنان را اعلام نماید، موضوع بلافاصله بوسیله هیأت رئیسه جهت رسیدگی به کمیسیون مربوطه ارجاع می شود.
منبع:

1400/12/11
21:43:21
0.0 / 5
637
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
الف دانلود