رییس پارك علمی و فناوری اعلام كرد؛

گسترش بازار فاوای كشور با همكاری نصر

گسترش بازار فاوای كشور با همكاری نصر

به گزارش الف دانلود رئیس پارك علمی و فناوری اطلاعات و ارتباطات با تاكید بر گسترش بازار فاوای كشور با همكاری نصر كشور اظهار داشت: برای این منظور با سازمان نظام صنفی كامپیوتری كشور (نصر ) همكاری نزدیكی خواهیم داشت.


به گزارش روابط عمومی نصر كشور، محمد جعفر صدیق رئیس پارك علمی و فناوری اطلاعات و ارتباطات (سجاد) با حضور در نشست شورای مركزی سازمان نظام صنفی كامپیوتری كشور (نصر) اشاره كرد: با نصر كشور برای توسعه بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات ( فاوا) كشور همكاری نزدیكی خواهیم داشت.
وی اظهار داشت: با شكل گیری پارك های عملی فناوری در كشور حركتی شكل گرفته كه می تواند حركت جدی در بازار فاوای كشور باشد.
وی ادامه داد: افزایش ظرفیت بازار فاوا در اولویت كاری پارك های علمی و فناوری است و در این چارچوب لازم است با بخش خصوصی كار كرد و موانع را از پیش پای آنها برداشت.
رئیس پارك علمی و فناوری سجاد اشاره كرد: مدل هایی را برای توسعه بازار در نظر داریم كه در این مدلها نصر نقش ویژه ای را ایفا خواهدنمود كه در این چارچوب اجرای برنامه راهبردی بیستون بسیار مهمست.
صدیق با اشاره به علاقه خود به برنامه راهبردی بیستون اظهار داشت: می خواهیم سرویس هایمان را در پارك سجاد با سازمان نصر به اشتراك بگذاریم بنا بر این نیازمند پژوهش خصوصاً در بخش خصوصی هستیم.
وی اشاره كرد: نگاه ما به پژوهش در بخش خصوصی كمك دولتی است كه این كمك نیز باید بلاعوض باشد.
وی اظهار داشت: وظیفه ما هم افزایی است و امیدواریم در همكاری با نصر، اقدامات ثمربخشی شكل گیرد و برای این اقدامات در حال پی گیری در سطح دولتی هستیم.
صدیق یكی از راهكارهای توسعه بازار را حل كردن موضوعات بازاریابی در سطح بین المللی دانست و اضافه كرد: با این بازار یابی می توان خیلی از مشكلات كنونی بازار فاوای كشور را برطرف كرد.منبع:

1398/11/01
19:00:16
5.0 / 5
3744
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
الف دانلود