قابلیت مشابه اسنپ چت به اینستاگرام می آید

قابلیت مشابه اسنپ چت به اینستاگرام می آید

به گزارش الف دانلود یافته جدید توسعه دهنده معروف از آن حکایت می کند که اینستاگرام سرگرم کار روی قابلیت پاسخ به استوریها با پیامهای صوتی است.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، اینستاگرام با فراهم کردن امکان اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها برای کاربران، به یک غول شبکه اجتماعی تبدیل گشته است. اما به نظر می آید این پلت فرم بصری گرا نتوانسته است به جذابیت ابزارهای صوتی مانند توییتر اسپیس، فیسبوک لایو آدیو رومز یا کلاب هاوس بی تفاوت بماند. کاربران می توانند در بخش پیام های شخصی اینستاگرام (DM) پیام های صوتی ارسال نمایند اما کشف جدید الساندرو پالوزی نشان داده است امکانات صوتی بیشتری در اینستاگرام در راهست.

پالوزی که در زمینه مهندسی معکوس اپلیکیشن ها و کشف قابلیت های جدید آنها شهرت دارد، اسکرین شاتی از اینستاگرام استوریز را به اشتراک گذاشت که آیکن میکروفون برای پاسخ به استوری را نشان داد و اعلام نمود اینستاگرام سرگرم کار روی قابلیت پاسخ به استوری ها با پیامهای صوتی است.

البته طراحان اغلب برای قابلیت های جدیدی آماده می شوند که امکان دارد در نهایت عرضه نشوند. همینطور امکان دارد مقایسه این توانایی با قابلیتهای صوتی اجتماعی مانند اسپیس یا کلاب هاوس درست نباشد اما میتوان با قابلیت اسنپ چت مقایسه کرد که به کاربران اجازه می دهد با پیام صوتی به استوری ها در این پلت فرم پاسخ دهند.

بر اساس گزارش وبسایت اندروید پلیس، حتی اگر چنین قابلیتی ارائه شود و مشابه قابلیت اسنپ چت باشد، همچنان قابلیت جذابی به حساب می آید و بعد شخصی تری به اینستاگرام استوریز اضافه می کند. فراتر از کشف پالوزی، اطلاعات بیشتری در دست نیست و تنها میتوان منتظر آپدیتهای جدید اینستاگرام ماند.

منبع:

1401/01/08
16:58:43
0.0 / 5
662
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
الف دانلود