دپارتمان آموزش عالی ایران اسکریپت

معرفی مرکز آموزش فناوری اطلاعات و انفورماتیک در کشور

معرفی مرکز آموزش فناوری اطلاعات و انفورماتیک در کشور

هر موسسه‌ای می‌تواند برای شخص خاصی مناسب باشد و ما امیدواریم که در این مقاله بتوانیم شما را برای رسیدن به بهترین آموزشگاه برنامه‌ نویسی در تهران آماده کنیم! بنابراین برای یک انتخاب آگاهانه، تا پایان این مقاله با ما باشید.


امروز قصد داریم به موضوعاتی همچون معرفی بهترین اموزشگاه برنامه نویسی و برگزاری دوره های اموزش برنامه نویسی همچون اموزش php ، اموزش asp.net و سایر دوره های اموزش علوم انفورماتیک در کشور بپردازیم ، در ادامه همراه ما باشید  .

حتما برای شما هم پیش آمده‌ است که بعد از انتخاب یک رشته‌ی خاص در میان آموزشگاه‌های مختلف، سرگردان بشوید و ندانید که سیب خوشمزه‌تان را باید از کدام درخت بچینید ، اگر رشته‌ای که دوست دارید برنامه ‌نویسی است ؛ با ما در این مقاله همراه باشید تا با هم به آموزشگاه برنامه نویسی معروف ایران اسکریپت سری بزنیم و با دقت کیفیت و نوع کلاس‌های عملی برنامه نویسی آن‌ها را بررسی کنیم همچنین انجمن برنامه نویسان این مرکز را تحلیل خواهیم نمود . همراه ما باشید .

برنامه‌نویسی در فرهنگ واژه ممکن است به تمام پروژه ساخت نرم‌افزار یا برنامهٔ رایانه‌ای گفته شود. با این همه برنامه‌نویسی تنها بخشی از فرایند توسعه نرم‌افزار یا برنامه رایانه‌ای است. اهمیت، توجه و منابع اختصاص داده شده به برنامه‌نویسی، بسته به ویژگی‌های مشخص شده محصول و خواست افراد درگیر در پروژه و کاربران و در نهایت شیوهٔ انتخاب شده مهندسی نرم‌افزار متغیر است.امروزه داشتن مهارت برنامه نویسی بسیار مهم است. از این رو تصمیم گرفتیم مرکز آموزش عالی ایران اسکریپت را بعنوان آموشگاه برتر در تهران در زمینه آموزش برنامه نویسی را برای شما در این مقاله به اشتراک بگذاریم .

 

هر موسسه‌ای می‌تواند برای شخص خاصی مناسب باشد و ما امیدواریم که در این مقاله بتوانیم شما را برای رسیدن به بهترین آموزشگاه برنامه‌ نویسی در تهران آماده کنیم! بنابراین برای یک انتخاب آگاهانه، تا پایان این مقاله با ما باشید.

معیارهای ما و دو نکته مهم

برخی از مهمترین معیارهای این مرکز عبارت است از:

  • کیفیت و تجهیزات کلاس ها
  • تجربه اساتید کلاس ها
  • دسترسی
  • تنوع مهارت ها و آموزش ها
  • اعتبار آموزشگاه در سطح ملی و بین المللی
  • نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی

نکته مهم! به شهرستانی های عزیز اکیدا توصیه می کنیم با توجه به جدید بودن برنامه نویسی و بحث آموزش آن در کشور، برای یادگیری حرفه ای به آموزشگاه هایی مراجعه کنند که اثر بخش بوده و بتوانند به اهداف خود برسند، زیرا کیفیت آموزش در برخی از اموشگاه هابسیار بالا بوده و عمدتا قابل قیاس با آموزشگاه های دیگر نیست (ضمنا تقریبا این آموزشگاهکلاس های خود را ضمن اینکه بصورت حضوری برگزار میکند ،  به صورت آنلاین هم شررایط شرکت در کلاس فراهم شده است  و از هر جای ایران می توانید با داشتن اینترنت و گوشی/تبلت/کامپیوتر در کلاسها حضور پیدا کنید). همچنین می توانید برنامه نویسی را بدون نیاز به هیچ کلاسی با کمک بسته های خودآموز این مجموعه یاد بگیرید.

 

1401/01/24
16:10:41
0.0 / 5
406
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
الف دانلود