درخواست برای حذف شماره تلفن از گوگل امکان پذیر شد

درخواست برای حذف شماره تلفن از گوگل امکان پذیر شد

به گزارش الف دانلود گوگل سیاست درخواست برای حذف اطلاعات شخصی را به شماره تلفن، نشانی ایمیل و نشانی محل سکونت توسعه داد.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، گوگل مدتهاست درخواستها برای حذف بعضی اطلاعات شخصی از نتایج جست و جو را می پذیرد اما حالا با توسعه سیاست قبول درخواستها برای حذف اطلاعات شخصی، این گزینه به میزان قابل توجهی مفیدتر می شود.

موضع پیشین گوگل، درخواستها را به موارد خاصی مانند اهداف کلاهبرداری آشکار نظیر اطلاعات بانکی و کارت اعتباری محدود کرده بود. گوگل همچنان درخواستها را بازنگری خواهد نمود تا از درستی آنها مطمئن شود و بعنوان مثال، اطلاعاتی که در ارتباط با سوابق عمومی هستند را حذف نخواهد کرد. یک دولتمرد نمی تواند به همین راحتی درخواست کند شماره تلفن دفترش حذف شود.

بر اساس گزارش وبسایت انگجت، این اقدام گوگل در جهت تلاشهای اخیرش برای محدود کردن انتشار اطلاعات حساس صورت می گیرد. کاربران پایین ۱۸ سال گوگل از سال قبل می توانند درخواست کنند تصاویرشان از جست و جوی تصویری گوگل حذف شود. با این وجود تغییرات اخیر می تواند یکی از تحولات مهمتر باشد. باآنکه توسعه این سیاست، حفظ حریم خصوصی افراد را ضمانت نمی کند اما می تواند مانع آزار و اذیت با استفاده از یک جست و جوی ساده در گوگل شود.

منبع:

1401/02/08
13:52:22
0.0 / 5
710
تگهای خبر: سایت , كاربر , گوگل , هاست
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
الف دانلود