بیگی نژاد:

ممانعت از افزایش قیمت اینترنت آینده این حوزه را تهدید می کند

ممانعت از افزایش قیمت اینترنت آینده این حوزه را تهدید می کند

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: نهاد تنظیم گر باید قیمت معقولی را برای اینترنت متناسب با واقعیت های اقتصادی جامعه تعیین کرده و دلیلهای افزایش قیمت را نیز برای مردم تبیین کند.


هادی بیگی نژاد در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت قیمت و کیفیت اینترنت در کشور، بیان نمود: دنیا هر روز درحال پیشرفت است و ارتقای کیفیت اینترنت یکی از ضروریاتی است که باید به آن پرداخته شود. از طرفی زمانی که ما در سطح کشور با تورم مواجه هستیم، اساسا ارائه خدمات اینترنت از طرف شرکتها نیز شامل هزینه است.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه اظهار نمود: اگر ما امروز به بهانه عدم افزایش قیمت اینترنت مانع برنامه ریزی برای توسعه این صنعت در آینده شویم، همین بلایی که بر سر صنعت برق کشور آمد، بر سر اینترنت نیز می آید. امروز هیچ سرمایه گذاری رغبت ندارد تا در زمینه برق سرمایه گذاری کند، چونکه قیمت این حوزه تکلیفی بوده و مابه التفاوت نیز به آنان داده نمی گردد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: زمانی که ما فضا را بسته نگه داریم و شرایط اقتصادی را در توسعه یک بخش لحاظ نکنیم به مرور زمان آن بخش روبه نابودی خواهد رفت. در زمینه اینترنت هم اینطور است. پیشنهاد بنده این است که یک شورای تنظیم گر متناسب با واقعیت اقتصادی کشور، قیمت اینترنت را تعیین کند، اگر ما بخواهیم جلوی افزایش قیمت بایستیم در آینده در این عرصه نیز با مشکل مواجه خواهیم شد.
بیگی نژاد در انتها با اشاره به اینکه نهاد تنظیم گر باید قیمت معقولی را تعیین کرده و دلیلهای افزایش قیمت اینترنت را برای مردم تبیین کند، خاطرنشان کرد: افزایش قیمت اینترنت باید زمینه ارتقای کیفیت و توسعه این بخش را فراهم آورد.1401/02/11
10:02:15
0.0 / 5
658
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , كیفیت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
الف دانلود