وداع گوگل با نسخه سبک یوتیوب

وداع گوگل با نسخه سبک یوتیوب

الف دانلود وداع گوگل با نسخه سبک یوتیوببه گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، یوتیوب اپلیکیشن "گو" را برای کاربرانی ساخته بود که اتصال اینترنتی ضعیفی داشتند و قیمتهای بالای دیتای موبایل و گوشی های ارزان قیمت، مانع دسترسی آنها به اپلیکیشن اصلی یوتیوب شده بود. اما حالا تیم یوتیوب می گوید از زمان راه اندازی شدن "یوتیوب گو" در سال ۲۰۱۶، یوتیوب در اپلیکیشن اصلی خود بهبودهایی صورت داده است.

بعضی از ارتقاهای انجام گرفته اجازه می دهد اپلیکیشن اصلی یوتیوب در گوشی های رده پایین و برای افرادی که سرعت اینترنت کندتری دارند، روان تر اجرا شود. تیم یوتیوب اعلام نمود روی کنترلهای جدیدی کار می کند که به افراد کمک می کنند اگر دسترسی محدودی به یوتیوب دارند، مصرف دیتای موبایل خویش را کمتر کنند با این وجود به زمان ارائه این توانایی ها اشاره نکرد. حالا سفارش شده که کاربران "یوتیوب گو"، اپلیکیشن اصلی یوتیوب را دانلود کنند که برخلاف نسخه سبک خود، اجازه می دهد افراد اظهارنظر کرده، پست ارسال کنند، محتوا ایجاد کنند و از حالت تاریک استفاده کنند.

بر اساس گزارش وبسایت انگجت، "یوتیوب گو" پیش از این که از نسخه آزمایشی بتا بیرون برود و در سال ۲۰۱۷ در دسترس همه کاربران قرار گیرد، ابتدا در هند و اندونزی عرضه شده بود. یوتیوب در سال ۲۰۱۸ این اپلیکیشن را در بیشتر از ۱۳۰ کشور عرضه نمود و کاربران بیشتری توانستند این اپلیکیشن ۱۰ مگابایتی را دانلود کنند. حالا زمان خداحافظی با این اپلیکیشن فرا رسیده است.

منبع:

1401/02/15
16:26:29
0.0 / 5
512
تگهای خبر: اپل , اینترنت , دانلود , سایت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
الف دانلود