ساخت ابزار بازگرداندن چت های حذف شده در واتساپ

ساخت ابزار بازگرداندن چت های حذف شده در واتساپ

الف دانلود: واتساپ می خواهد ابزار بازگرداندن پیام حذف شده را برای کاربران این سرویس پیامرسان عرضه نماید.به گزارش الف دانلود به نقل از ایسنا، واتساپ به کاربران اجازه می دهد پیام ها را در چت های جدید و قدیمی حذف نمایند اما تصور کنید هنگامی که برای پاک کردن پیامی که به اشتباه به گروهی ارسال کرده اید، بجای گزینه "حذف برای همه"، گزینه"حذف برای من" را انتخاب کنید، چه وحشتی را احساس خواهید کرد. خوشبختانه با برنامه واتساپ برای عرضه ابزار بازیابی پیام حذف شده، این نگرانی دیگر به گذشته خواهد پیوست.

وب سایت WABetaInfo که یکی از معتبرترین منابع اخبار فوری درباره پیامرسان واتساپ است، این توانایی را در مرحله ابتدایی آزمایش کشف کرده است و آنرا در اسکرین شات جدیدی نشان داد. هنگامی که کاربر گزینه "حذف برای من" را می زند، واتساپ در پایین صفحه، گزینه "بازگرداندن" (UNDO) را نمایش می دهد. کاربران واتساپ مانند سرویسهای پیامرسان دیگر نظیر تلگرام، چند ثانیه زمان خواهند داشت تا چت ها را برگردانند و سپس درباره نگه داشتن آنها یا حذف برای همه، تصمیم بگیرند.

این تنها قابلیتی نیست که واتساپ روی آن کار می کند. این شرکت همین طور به دنبال افزایش محدودیت اشتراک گذاری فایل به دو گیگابایت، از سقف ۱۰۰ مگابایت قبلی است. قابلیت جدید که بصورت محدود در مارس در آرژانتین آزمایش شد، در نسخه آزمایشی ۲.۲۲.۱۳.۶ واتساپ عرضه شده است.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، واتساپ در هفته های اخیر پیشرفتهای سریعی داشته و روی معرفی قابلیتهایی مانند ویرایش پیامهای ارسال شده و گزینه ذخیره پیامهای ناپدیدشونده کار می کند. هنوز مشخص نیست گزینه بازگرداندن پیامهای حذف شده، چه زمانی در واتساپ اضافه خواهد شد.

منبع:

1401/03/15
21:59:06
0.0 / 5
432
تگهای خبر: تلگرام , سایت , سرویس , شركت
این پست الف دانلود را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات خوانندگان الف دانلود در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
الف دانلود